מתנות לאישה   המשתמש לא נמצא כרגע באתר
הבלוג של שמחה ברקוביץ
כיום לגברים, משימת קניית מתנות לאישה, הפכה מסובכת מאי פעם. מתנות שנחשבו רומנטיות בעבר כגון פרחים, חבילת שוקולדים או תכשיט לצוואר כל כך נפוצות שהנשים של ימינו לוקחות אותן כמובן מאליהן. לפניכם מספר רעיונות למתנות לא שגרתיות ומיוחדות שיגרמו לבנות זוגכן להרגיש ייחודיות בליבכם.
ציון הגולשים: 5     סה"כ מדרגים: 7     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: מתנות מתנות לאישה מתנות לאשה מתנות לגבר חוטיני חנות סקס הלבשה תחתונה רומנטי אהבה
תוכן הפרק [ פורסם ב 22 נובמבר 2009, 06:43 ] חזרה לראשי >>
כיום לגברים, משימת קניית מתנות לאישה, הפכה מסובכת מאי פעם. מתנות שנחשבו רומנטיות בעבר כגון פרחים, חבילת שוקולדים או תכשיט לצוואר כל כך נפוצות שהנשים של ימינו לוקחות אותן כמובן מאליהן. בנות הזוג מצפות מהגברים ליצירתיות במתנות. כשגבר מעניק מתנה ייחודית ומיוחדת לאישה אשר הוא עמל עליה והשקיע מחשבה ויצירתיות אוטומטית מחווה זו מצד הגבר מבעירה את אש האהבה והתשוקה של האישה. מתנות לאשה אמורות לפגוע במטרה אחת וזו הייחודיות של הקשר בין בני הזוג ולא להוות מתנה כללית שיכולה להתאים לכל אשה.
לפניכם מספר רעיונות למתנות לא שגרתיות ומיוחדות שיגרמו לבנות זוגכן להרגיש ייחודיות בליבכם.

כתיבה כמתנה -
פעמים רבות הגבר מסתפק בכרטיס ברכה קנוי כדי להביע את אהבתו לאישה שאיתו.
אומנם הכרטיס מעוצב טיפ טופ אבל המילים שבו עדיין נכתבו על ידי מישהו אחר שלא כל כך מודע לאופי הקשר ביניהם. רבים מהגברים נופלים בחטא מתנות לאשה זה ונותנים לאישה להרגיש כי בן זוגה לוקח אותה כברירת מחדל. מתנות לאישה בצורת כתיבה צריכה לבוא מבפנים, בכתב יד וללא תיקונים ועם השקעה זל זמן.
ניתן לחבר מכתב המכיל זכרונות של הפגישה הראשונה, חוויות מרגשות שעברתם יחד, דברים ששניכם אוהבים או אפילו רשימה של דברים שאתה אוהב בה. ככל שהרשימה ארוכה יותר אתה מעצים את הרגש והאהבה שלך אליה.
את המכתב ניתן לשלוח בדואר, לשים במקום מפתיע בבית או לגלג לקשור עם סרט בצבע האהוב עליה ולשלוח בתוך בקבוק יין מרהיב.

דיסק שירים כמתנה
מחווה רומנטית שהיא קצת דיגיטלית. בחר אוסף שירים רומנטים שהיא ואתה אוהבים וכמובן אל תשכח את השיר שלכם וצרוב על דיסק. ניתן להוסיף הסבר בכתב על כל שיר מה אתה חושב עליה כשאתה שומע אותו. אפשר גם להוסיף תמונה שלכם ביחד כעטיפת דיסק.
כל פעם מחדש שהיא תשמע אחד מהשירים שבחרת לתוך הדיסק היא תזכר בך.

זמן כמתנה -
בעולם המודרני שאנו חיים בוא המטלות היומיות נערמות עלינו ללא הפסקה.
שתי אפשרויות כאן. הראשונה היא פשוט לבצע את מטלות הבית או את המטלות שהיא מבצעת בד"כ במקומה. לבשל ארוחה טובה, לקחת את הילדים לבית הספר, לפנות את השולחן, לנקות את הבית וכיוצא בזה, אך זכור יש להבהיר לה שבזמן הזה היא יכולה לעשות מה שהיא רוצה ללא דאגה ובשום פנים ואופן אל תאפשר לה לעזור לך.
האפשרות השניה היא לפנות יום שלם לבילוי רומנטי יחדיו. לעשות דברים שאתם אוהבים או שעדיין לא עשיתם יחד והייתם רוצים לעשות. אך זכור כי עליך לדאוג שכל המטלות הביתיות ושנופלות עליה מבוטלות אחרת דעתה תיהיה מוסחת.

פינוק כמתנות לאישה -
כולם נהנים מפינוק של בן או בת הזוג ובמיוחד נשים.
אמבט קצף מפנק, נרות ריחנים וקטורת ברקע ושירים רומנטים מתנגנים ברקע.
ניתן להוסיף בקבוק יין אדום ושוקולד.
מסאז עם שמן עיסוי בטעם שוקולד. דאג לעסות את כל גופה מכף רגל ועד ראש. קח את הזמן, אל תמהר... הראה לה כי אתה חוקר את כל גופה.

מצגת רומנטית -
אסוף תמונות מהעבר, תמונות שלה ושלך מהילדות, תמונות משותפת שלכם מטיולים ומאירועים או סתם צילומים מהבית של זכרונות טובים. סרטוני וידאו שלכם. וערוך לה מצגת רומנטית של זכרונות מתוקים.

הלבשה תחתונה -
בצע קנייה של הלבשה תחתונה במקומה. הפתע את בת זוגתך עם חוטיני שהוא תכשיט, ביריות, שרשרת למותניים או תכשיט לטבור. הראה לה שאתה רוצה לקשט את גופה שאתה כל כך אוהב וחושק.
הראה לה שאתה מבין עניין ומחובר לצד הנשי בך ועם זאת בטוח בגבריותך, שלא מפחד לבקר בחנות להלבשה תחתונה למענה ולרכוש לה מהמוצרים שם.


צעצועי מין -
חנות סקס היא עוד אופציה למתנות לאישה. ניתן למצוא שם שלל אביזרים סקסיים ומחרמנים לאישה מדילדו, ויברטורים ועד חוטיני למאכל.
אבל קח אפשרות זו רק אם בת זוגך בעלת ראש פתוח.

מתנות לאישה יכולות להיות פשוטות ועם זאת מאוד רומנטיות. מתנה לא הופכת לרומנטית אם נקנתה בכסף רב עם המילים " אני אוהב אותך " אלא להראות דרך המתנה כמה האישה חשובה לך וכמה אתה משקיע למענה ומען סיפוקה.
כל אישה מעריכה מחווה רומנטית ואפילו הקטנה במתנות יכולה להבעיר את תשוקתה אליך מחדש כאשר המתנה נוצרת מכל הלב.
בפוסט הבא אעזור לכן הנשים לבחור וליצור מתנות לגבר.
לפרק הבא  
 :דרגו את הפרק