מתנות לגבר   המשתמש לא נמצא כרגע באתר
הבלוג של שמחה ברקוביץ
קניית מתנות לגבר תמיד איתגרו אותנו הנשים. גבר לא הורגל לקבל מתנות אלא יותר להעניק מתנות לאישה, אך עם השנים, הקידמה ושיוויון הזכויות בין גברים לנשים המשימה של בחירת מתנות לגבר נעשית קשה ומאתגרת יותר עבורנו הנשים. כל יומהולדת של בעלי שואלת את עצמי, איזו מתנה אעניק לבעלי שהוא גם יאהב וגם ירגיש מיוחד ויעריך אותי על כך?
ציון הגולשים: 5     סה"כ מדרגים: 4     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: מתנות לגבר מתנות לאישה מתנות אהבה יחסים זוגיות חוטיני חנות סקס מתנות לאשה
תוכן הפרק [ פורסם ב 08 דצמבר 2009, 05:00 ] חזרה לראשי >>
  קניית מתנות לגבר תמיד איתגרו אותנו הנשים. גבר לא הורגל לקבל מתנות אלא יותר להעניק מתנות לאישה, אך עם השנים, הקידמה ושיוויון הזכויות בין גברים לנשים המשימה של בחירת מתנות לגבר נעשית קשה ומאתגרת יותר עבורנו הנשים.
כל יומהולדת של בעלי שואלת את עצמי, איזו מתנה אעניק לבעלי שהוא גם יאהב וגם ירגיש מיוחד ויעריך אותי על כך?
אין מתנות מושלמות אשר יניחו את דעתו של כל גבר אך אנו הנשים פיתחנו עם השנים נוסחה נכונה למציאת מתנות לגברים שהם באמת יאהבו ויסתכלו עלינו כאל מלאכיות מן השמיים.
אם זה יש לך בעל שקיבל כמעט הכל בחייו חוץ מאיזו יאכטה יוקרתית שהוא חולם עליה בלילות,
אח שמשנה תחביבים על בסיס יומי או אבא שתמיד דורש שלא תקני לו דבר, לכל אלו תמיד ניתן למצוא מתנות לגבר אשר יספקו אותם.
ולפניכם השלבים:

1.      חשבי מעשי -
אל תפעילי את הרגש. הגברים הם עם מעשי שאוהב לבזבז את הכסף שלו על מוצרים מועילים מעשית ומחזיקים מעמד זמן רב. בניגוד לנו שנשמח לקבל מתנות לאישה כפרחים, שוקולדים, תכשיטים לאישה או איזה קישוט יפה לעין הגברים ישמחו לקבל מוצר תכליתי ורב שימושי כמתנה לגבר.

2.      הקשיבי לו -
גברים לא נוטים לתת רמזים בניגוד לנו הנשים. אם הם רוצים משהו הם פשוט אומרים את זה. הפתיעי אותו עם מתנה שהוא אמר לך שהוא רוצה, אל תתחכמי ותעניקי לו מתנה שאת רוצה או שאת חושבת שהוא ירצה. את לא קונה פה מתנות לאשה אלא מתנות לגבר, חד וחלק. כמובן רק אם את יכולה לעמוד בתשלום של המתנה.

3.      התחשבי ברצונותיו ובתחביבים שלו -
כאשר את הולכת על מתנה לגבר שלך שהיא מעשית השתדלי שזה יהיה משהו שקשור לתחביבים שלו או למשהו שהוא אוהב. אם זה ספורט אז כרטיסים או מנוי למשחקי הקבוצה האהובה עליו או אולי מדים של הקבוצה. אם הגבר שלך אוהב ליצור דברים ולעבוד עם הידיים אז אולי קחי בחשבון ארגז כלים חדש עם כל הכלים החדישים שיש בשוק או אולי איזו מערכת קולנוע ביתית יותר תדבר אליו.
זכרי, גם אם זה משהו שאת סולדת ממנו, זו מתנה לגבר שלך ולא לך. הראי לו דרכה שהוא הדבר הכי חשוב לך גם אם זה על חשבונך, האמיני לי הוא יודע שאת לא אוהבת את כל השגעונות שלו.

4.      מתנה כיפית -
אין מה לעשות, בכל מה שנוגע למתנות ויחס, גברים יותר קלילים מנשים ולוקחים את הדברים בקלות. נצלי את זה ומצאי מתנה שהיא גם שימושית וגם כיפית. אם הוא נהנה מספורט וכושר אפשרי להפתיע אותו עם מכשיר ביתי לחיטוב הגוף מה שיועיל גם לך אם הוא ישתמש בזה. ניתן לקחת בחשבון גם קונסולת משחקים, למשל ה – WII שעוזרת לשמור גם על הכושר וכיף לשחק בה. או אולי מתנה שובבה למשחקי סקס במיטה.
גברים אוהבים צעצועי מין לגיוון חיי הסקס אולי תשקלי לבקר חנות סקס לרעיונות בנושא.

5.      הלבשה תחתונה -
הלבשה תחתונה היא אחת האופציות המועדפות כשמדובר על מתנות לנשים ופחות כשהנושא הוא מתנות לגברים. כאן את צריכה להפתיע ולחשוב קינקיות, הפתיעי אותו עם חוטיני לגבר או חוטיני אכיל.

6.      תכשיטים לגבר -
גברים בד"כ לא מתקשטים בשלל תכשיטים אבל כשמדובר בשעון יוקרתי או שעון ספורטיבי העיניים שלהם בוהקות. ישנה אופציה נוספת להדליק את הגבר שלך עם תכשיטים כאשר מדובר בתכשיטים מיניים לגבר ושלל טבעות לאיזורים אינטימיים.
הגבר שלך יעריך ויחשוק בך מחדש כשתראי לו כמה את יוזמת בחיי המין שלכם.


לסיכום, כדי שלנו הנשים יהיו חיים קלים בכל הנוגע בבחירת מתנות לגבר ישנה נוסחה פשוטה שעלינו לקחת בחשבון והיא:
עניין + צורך + יחסים + סוג האירוע + תקציב = מתנה לגבר,
בכל זאת הגברים הם עם מעשי ופרקטי ופחות עובד עם הרגש אז עלינו הנשים לחשוב כמוהם ולעבוד עם נוסחאות.
J

 לפרק הקודם
 :דרגו את הפרק