ארונות   המשתמש לא נמצא כרגע באתר
הבלוג של לוגו - רהיטים
ארון לחדרים קטנים ומספקים את כל הצרכים המתבקשים לארגון המלתחה ולניצול מרבי של החלל. ההקפדה על החומרים באה לידי ביטוי, בין השאר, גם במגוון פונקציות כגון תנועת דלת שקטה וחלקה על גבי המסילה, אטימות מרבית למניעת חדירת אבק ובולמי זעזועים להגנה על דלתות בעת טריקתן.
ציון הגולשים: 0     סה"כ מדרגים: 0     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: ארונות ארון רהיטים ריהוט עיצוב הבית
תוכן הפרק [ פורסם ב 19 אוגוסט 2009, 12:29 ] חזרה לראשי >>

ארונות

ארונות חדרי שינה וחדרי ילדים, חדרי ארונות ופתרונות אחסון, נבנים היום, בבניה אישית והתאמה מרבית לדרישות הלקוח. הודות למגוון הרב של החומרים, הצבעים ואינסוף אפשרויות הצירוף ביניהם, ניתן לבחור את השילוב האופטימאלי בעיצוב, בגימור ובחלוקת החלל הפנימי של הארון. ארונות מעניקים פתרון הולם גם

דלת הארון

את דלתות הארון ניתן לבנות מעץ, מפורמיקה פורניר או זכוכית. זכוכית- זכוכיות מבריקות, מט אטומות או צבעוניות, זכוכיות דקורטיביות חצי שקופות עם דוגמאות מוטבעות. עובי זכוכיות לדלתות ארון הוא 4 מ"מ. ניתן להשתמש בזכוכית מחוסמת עובי 6 מ"מ. פורניר\עץ-דלתות ארון המשולבות עץ או פורניר עם זכוכית, וקנט אלומיניום יוצרות שילוב בין עיצוב מודרני, נקי והיי-טקי לבין עיצוב כפרי חמים וביתי.


 ארון

לחדרים קטנים ומספקים את כל הצרכים המתבקשים לארגון המלתחה ולניצול מרבי של החלל. ההקפדה על החומרים באה לידי ביטוי, בין השאר, גם במגוון פונקציות כגון תנועת דלת שקטה וחלקה על גבי המסילה, אטימות מרבית למניעת חדירת אבק ובולמי זעזועים להגנה על דלתות בעת טריקתן.

פרופילי  ארונות

המבחר הרחב של הגוונים, הגדלים והגימורים, מקנים סדרה של פרופילים איכותיים למסגור דלתות הארון.

פרופיל מרובע- חזיתות הפרופיל המרובע מוברשות משני הכיוונים, ניתן להזמינו במספר גימורים: במראה מתכתי, אלומיניום טבעי, נירוסטה מוברש, נחושת מוברש.

חדרי ארונות

חדרי הארונות הצמודים לחדר השינה משמשים כתחליף לארון בגדים בתוך החדר, בנוסף למדפים שימושיים התלויים על הקיר קיימות מערכות חדשניות ואטרקטיביות לתליה ואחסון מערכות לבוש, המשלבות יתרונות רבים: ארגונומיה, עיצוב, נוחות ושימושיות. סדרת מתקני תליה הכוללת מגוון רחב של אביזרים קבועים ונשלפים להרכבה על קירות בעיצוב מיוחד וחדשני. המערכת בנויה מעמודי אלומיניום המורכבים לקיר, ומקשת רחבה של מתקנים ואביזרים ייחודיים, קבועים ונשלפים המתחברים אליהם.

ארונות הזזה

מספרם הרב של הפרופילים, המנגנונים והזכוכיות, מקנים אפשרויות רבות לעיצוב דלתות הארון.
מנגנונים פנימיים
 ארון הזזה
מסילות חיצוניות

מסילה לדלתות הזזה חיצוניות מאפשרת ארון בעל דלתות ענק,רוחב דלת מקסימאלי 150 ס"מ, וגובה דלת מקסימאלי 298 ס"מ,מסילות אלו יכולות לשאת משקל דלתות עד 70 ק"ג.
מסילה פנימית
מסילה לדלתות הזזה פנימיות נושאות דלתות במשקל עד 30 ק"ג,רוחב דלת מקסימאלי 75 ס"מ
מסילה תלויה

מסילה לדלת הזזה תלויה, בעלת מראה של דלת מרחפת, מקנה לדלתות תנועה קלה במיוחד, הרוחב המקסימאלי של דלת תלויה יהיה 100 ס"מ, גובה מקסימאלי 298 ס"מ. משקל מרבי שדלת זו יכולה לשאת, 30 ק"ג.
מסילה לדלת הרמוניקה

ארון דלתות מתקפלות, בעל מסילת הזזה הרמוניקה , דלת זו מתאימה בעיקר לחדרי ארונות. מומלץ שלא לבצע דלתות רחבות מ-45 ס"מ.
ידית אינטגרלית

ידית המיועדת לדלתות הזזה וציר, מורכבת לכל אורך הדלת, מובנת ושקועה בצד הפרופיל.


 

 

 לפרק הקודם לפרק הבא  
 :דרגו את הפרק