אומנות הפיתוי-בוא תלמד את אומנות הפיתוי   המשתמש לא נמצא כרגע באתר
הבלוג של bega69
כך תגלה את השיטה של אומונת הפיתוי
ציון הגולשים: 1     סה"כ מדרגים: 1     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: אומנות הפיתוי איך להתחיל עם בנות פיק אפ
תוכן הפרק [ פורסם ב 18 דצמבר 2009, 15:50 ] חזרה לראשי >>
אומנות הפיתוי בדייט
אומנות הפיתוי מביאה טיפים לגברים בכל מיני נושאים. אחד מהנושאים ש-אומנות הפיתוי מדברת עליהם הוא הצלחה בדייט. דייט רגיל עבורי זה לקחת אותה לשחק סנוקר. רוב הנשים לא יודעות לשחק, ולעומת זאת, אני משחק לא רע. אנחנו שותים קצת בירה (לא להשתכר), משחקים סנוקר, ומפטפטים (המלצה טובה של אומנות הפיתוי).
אה, ולא לשכוח: תחבק אותה מיד כשאתה פוגש אותה. זה נותן את הטון ומשדר שאתה לא מפחד לגעת בה (זה משהו חשוב מתוך אומנות הפיתוי). זו גם דרך טובה למדוד עד כמה היא נמשכת אליך. אם היא מחזירה חיבוק חזק עם שני ידיים, זה בדרך כלל אור ירוק. אם היא מחבקת אותך עם יד אחת ובצורה חלשה, זה לא בהכרח אומר שהמשחק נגמר, אבל קח בחשבון שאולי תצטרך לחזור על הפעולות שאני רושם להלן (חשוב לשמור על העצות של אומנות הפיתוי).

עוד טיפ של אומנות הפיתוי הוא ללמד אותה לפגוע בכדור עם המקל בזמן שאני במקרה נוגע בה. זה מפגין את הסמכות שלי עליה ומצמצם כל סכנה שאני מהווה איום מיני. כשהיא מפספסת, וזה קורה הרבה פעמים, אני שם את היד שלי על הכתף שלה ועושה לה טיזינג בסגנון: "אה, זה בסדר מותק, תמשיכי לתרגל ובסוף תצליחי." הרבה פעמים היא תחייך חיוך מבויש ותתן לך בוקס על היד. אחרי שעה, היא תרגיש בנוח כשאני נוגע בה בכתף, ואני ממשיך לגעת בה במקומות אחרים, כמו הגב התחתון, הירך, מעל הברך, מושך לה את השער, וכו'... (ממש טכניקה מתקדמת של אומנות הפיתוי).

לפעמים בחורות מתחילות לשאול אותי: "אתה תמיד אוהב לגעת כל כך הרבה?" זה לא דבר רע (זה מראה ש-אומנות הפיתוי עובדת). רק תחייך ותמשיך לשתות את הבירה שלך או תמשיך עם המשחק. היא לא מתלוננת, היא רק מודיעה לך שאחרי כמה צעדים קדימה, הגיע הזמן לעשות צעד אחורה. אחרי שזה קורה פעמיים או שלוש, אני מנשק אותה. אני לא הולך על המזמוז, אלא נשיקה קצרה ורטובה. תוכלו להשתמש בלשון אם תרצו. לאחר כמה שניות של נשיקה, אני דוחף אותה ממני ומתחיל מחדש. אני חוזר על הנוחות, סנוקר, בירה, נגיעות, עד שאני חוזר לאותה הנקודה -  זה הזמן לנשק אותה שוב בסגנון אומנות הפיתוי.
 :דרגו את הפרק