איך להתחיל עם בחורה-איך להתחיל עם בחורה בכול מצב   המשתמש לא נמצא כרגע באתר
הבלוג של rfgrgtr
עכשיו תדע להתחיל עם בחורה בכול מצב
ציון הגולשים: 1     סה"כ מדרגים: 1     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: פיק אפ אומנות הפיתוי איך להתחיל עם בחורה
תוכן הפרק [ פורסם ב 18 דצמבר 2009, 13:52 ] חזרה לראשי >>

איך להתחיל עם בחורה - תקשורת לא-מילולית כשאתה פותח שיחה
האלמנט הראשון והחשוב ביותר כשאתה חושב איך להתחיל עם בחורה. חשוב להקפיד להסתכל לבחורה בעיניים כשאתה פותח איתה שיחה ולא להוריד מבט תוך כדי השיחה. אם הבחורה לא מסתכלת לך בעיניים כשאתה פותח איתה שיחה אתה יכול להעיר את תשומת לבה לעובדה הזאת כשאתה חושב איך להתחיל עם בחורה("אני רגיל שאנשים מתסכלים לי בעיניים כשהם מדברים איתי, אני מבקש ממך להביט לי בעיניים כשאת מדברת איתי"). מבט ישיר בעיניים מראה על ביטחון עצמי רב ודומיננטיות, אל תוותר עליו! פעם אפילו הייתי משתמש במבט בלבד כפתיח. הייתי פשוט מביט לבחורה בעיניים בביטחון רב ועם חיוך קל על שפתי. פעמים רבות זה גרם לבחורה להסמיק ולהתחיל לדבר איתי. פעם הבאה שאתה שואל את עצמך איך להתחיל עם בחורה, קודם כל תחשוב על הקשר עין.

טון דיבור – טון הדיבור שלנו מעיד המון על האישיות שלנו ועלינו כבני אדם. בחורה יכולה להרגיש באופן אוטומטי אם אתה מתרגש כשאתה מדבר איתה לפי הטון דיבור שלך. לכן, חשוב מאוד להקפיד על טון הדיבור שלך לאורך כל השיחה ובמיוחד כשאתה פותח את השיחה ולפני שאתה שואל את עצמך איך להתחיל עם בחורה. דגשים לטון דיבור בשלב של איך להתחיל עם בחורה:
א. קצב הדיבור – שים לב שאתה לא מדבר מהר מדי כשאתה מתחיל לדבר עם בחורה. חלק מהגברים נלחצים כשהם מתחילים שיחה עם בחורה ולכן יש להם נטייה לדבר מהר בשביל "לא להפריע" לבחורה יותר מדי. מומלץ לאמץ קצב דיבור איטי עם חיתוך ברור בין מילה למילה. אני זוכר אפילו מקרה ממש מצחיק שקרה לי בפעם הראשונה שהתחלתי עם בחורה. התרגשתי כל כך שדיברתי ממש מהר וגימגמתי המון. התגובה של הבחורה הייתה "ואוו אתה יכול להתחרות באמינם עם מהירות הדיבור הזאת..." לעומת זאת, כעת אחרי שתירגלתי את טון הדיבור שלי, אני זוכה לתגובות בסגנון "ניסית להיות מגיש חדשות ברדיו? יש לך קול ממש ברור".
ב. עוצמת הדיבור – גברים נוטים להנמיך את טון הדיבור כשהם מתחילים לדבר עם בחורה, במיוחד בהתחלה. מומלץ לדבר בעוצמה בינונית ולא לדבר חלש. מאוד חשוב להקפיד על עוצמת דיבור כשאתה חושב איך להתחיל עם בחורה. אם אתה נמצא בסביבה רועשות (באר, מועדון) מומלץ אפילו לדבר חזק יותר מהרגיל בשביל לאפשר לבחורה לשמוע אותך. גברים שמדברים בקול גבוה לא מפחידים נשים, דווקא גברים שמדברים חלש מדי מפחידים נשים (תחשוב טוב למה – טון דיבור חלש מעיד על הרבה דברים לא טובים כמו הערכה עצמית נמוכה ועוד כל מיני דברים לא נחמדים כאלה).
 
קבלת 2 טיפים חשובים לשאלה איך להתחיל עם בחורה, אני מקווה שתנצל את הטיפים הללו לטובתך.

 :דרגו את הפרק