מה נשים רוצות-עכשיו תבין מה נשים רוצות   המשתמש לא נמצא כרגע באתר
הבלוג של gliobs
בוא תלמד מה באמת נשים רוצות
ציון הגולשים: 5     סה"כ מדרגים: 1     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: פיק אפ אומנות הפיתוי גיים
תוכן הפרק [ פורסם ב 23 דצמבר 2009, 21:02 ] חזרה לראשי >>
הרבה גברים לא יודעים מה נשים רוצות . לפעמים הם חושבים שאישה מסוימת מעוניינת בהם אבל בגלל שגברים לא יודעים מה נשים רוצות הם עושים טעויות קשות עם נשים. במקרה שבחורה באמת מעוניינת בך ייתכן מאוד והיא רוצה לראות עד כמה אתה רוצה אותה – במקרה כזה אתה יכול להפגין שבאמת אכפת לך ממנה – להגיע אליה עם מתנה קטנה באמצע היום לעבודה, להפתיע אותה בערב ולקחת אותה לטיול או סתם לבוא מיוזמתך ולהראות לה שבאמת אכפת לך. כלומר, כל הדברים שהלפלף הממוצע עושה רק שהפעם אתה עושה את זה כגבר ולא כלפלף כי הפעם הבחורה באמת מעוניינת בך (לרוב זה אחרי ששכבתם ואתם נמצאים בסוג כלשהו של קשר, זה מראה שאתה כבר מבין קצת מה נשים רוצות).
מצד שני, לפעמים אנשים מכירים מישהי נחמדה שיש להם איתה משיכה פיזית, כיף להם לדבר איתה, הסקס ביניהם טוב ומאוד נוח ונחמד להם שיש להם חברה. מישהי לדבר איתה בטלפון במהלך היום, מישהי לישון איתה בלילה, מישהי לצאת איתה למקומות. הסיבה שהם מתנהגים בצורה הזאת היא כי הם לא באמת יודעים מה נשים רוצות.
הרבה פעמים הזוגיות עושה טוב לגברים: זה נחמד, זה נעים, זה כיף ובעיקר זה נוח. סוף סוף סיימתם את המרדף שכולם נמצאים בו – מצאתם מישהי נחמדה וכיפית ויותר אתם לא צריכים לצאת לבארים עם העשן של הסיגריות או למועדונים הרועשים בחיפוש אחר בחורות. המרדף נגמר, אפשר לשבת, להירגע, לנוח ולהיות מאושרים (אם גבר היה יודע מה נשים רוצות הוא בקלות היה יכול להשיג עוד נשים).>
אין שום בעיה בכל הדברים שהזכרתי. העניין הוא שלפעמים אנחנו נתקעים במצב הנוח הזה יותר מדי זמן, אנחנו יודעים שזאת לא תהיה בסופו של דבר הבחורה איתה נהיה לאורך זמן אבל בכל זאת אנחנו בוחרים להישאר איתה. לפעמים, אנחנו לא רוצים לפגוע בבחורה שאיתנו ולעזוב אותה, פעמים אחרות באמת שכיף לנו איתה ואין לנו כוח או חשק לחזור לעולם הרווקות. בכל המקרים האלה אתם פוגעים גם בעצמכם וגם בבחורה בגלל שאתם לא יודעים מה אתם רוצים ו-מה נשים רוצות.
הרי ברור לכם שיום אחד אתם תעזבו את הבחורה הזאת, במוקדם או במאוחר, אלא שאתם לא רוצים לעשות את זה כרגע, אלא בהזדמנות אחרת. מה שקורה הוא שאתם בעצם גונבים לאותה בחורה זמן יקר, שבו היא יכולה למצוא מישהו שבאמת היה רוצה להיות איתה. בנוסף, אתם פוגעים גם בעצמכם - אתם מתפשרים ואתם יודעים שאתם מתפשרים (אבל אתם לא יודעים מה נשים רוצות, לכן קשה לכם להכיר נשים חדשות).
אתם נמצאים עם מישהי למרות שעמוק בלב אתם יודעים שיום אחד אתם לא תהיו איתה ואם במקרה תהיה הזדמנות טובה יותר אין לכם ספק שתנצלו אותה. בסופו של יום, גבר לא אמור להיות כל החיים במצב שנוח לו / נחמד לו / נעים לו. המהות הגברית כוללת בתוכה מאבק, לחימה. מה שהמלצתי לחבר שלי היה פשוט לעזוב את הבחורה ולהמשיך הלאה וגם אם תהיה תקופה שהוא יהיה בה לבד, בסופו של דבר זה ייתן לו יותר מוטיבציה לצאת ולמצוא מישהי שהוא באמת רוצה להיות איתה ולא מישהי שהוא רק מעביר את הזמן איתה כי זה נוח ונחמד, נעים וכיף לו. הגיע הזמן שתלמד באתר mysod מה נשים רוצות וכך תוכל להצליח עם נשים.
 :דרגו את הפרק