סקס עם תלמידה   המשתמש לא נמצא כרגע באתר
הבלוג של בי סקס
שלום לכולם זה הסיפור הראשון שלי כאן באתר ואני מאוד מתרגש אני איגור ואני רוצה לספר לכם את הסיפור סקס שלי אני מורה למתמטיקה כבר 20 שנה והשנה קרה לי דבר מוזר מאוד מהשיעור הראשון בכיתה יא 4 התאהבתי במריה היא הייתה תלמידה רוסיה חכמה ויפה
ציון הגולשים: 0     סה"כ מדרגים: 0     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: סקס סרטי סקס סקס עם מורה סקס בחינם סרטי סקס מלאים סרטי סקס בחינם סיפורי סקס בלוג סקס
תוכן הפרק [ פורסם ב 12 יוני 2010, 17:01 ] חזרה לראשי >>
שלום לכולם זה הסיפור הראשון שלי כאן באתר ואני מאוד מתרגש אני איגור ואני רוצה לספר לכם את הסיפור סקס שלי אני מורה למתמטיקה כבר 20 שנה והשנה קרה לי דבר מוזר מאוד מהשיעור הראשון בכיתה יא 4 התאהבתי במריה היא הייתה תלמידה רוסיה חכמה ויפה ופשוט רציתי שהיא תהיה הבת שלי כל כך יפה וחכמה שזה משהו.. מה גם שהיא תמיד התלבשה יפה וחשוף קצת וזה חירמן אותי פעם אחת באחד השיעורים היא התקרבה אליי עם הריח המעלף שלה התכופפה לכיוון שלי ואז ראיתי את הפיטמה הוורודה שלה אני לא יודע אם זה היה מכוון אבל זה היה יפה..

בסוף השנה החלטתי שאני מנסה לזיין אותה היא נראית לי אחת שתזרום עם מבוגרים ובטח סקס עם תלמידה זה משהו שעוד לא עשיתי בחיים וזה נראה לי אחד הדברים היותר מחרמנים שיהיו לי בחיים. מה אכפת לי אני גם ככה עומד לסיים את עבודתי בתור מורה אז עדיף לנסות את החוויה הזאת לעשות סקס עם תלמידה ככה שאם אני לא אצליח אז לא נורא..

בסוף השנה כשהבאתי לה את המבחן האחרון אמרתי לה שהייתי רוצה שתהיה לי בת כמוה ושהיא מאוד יפה ותמיד היה לה ריח טוב בכל השנה והיא ממש חמודה היא הסמיקה כולה ונגעה עם היד בכוס שלה וגירתה שם אמרתי לה מה קרה היא אמרה שרטוב לה שם אמרתי לה ברח לך? היא אמרה לי שלא ושאני מחרמן אותה ושהיא פינטזה כל השנה לעשות איתי סקס!
לפרק הבא  
 :דרגו את הפרק