האישה הראשונה  
אינטימיות ראשונה בחיים מלווה בפגיעה.
ציון הגולשים: 0     סה"כ מדרגים: 0     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: סקס ראשון אכזבה אינטימיות
תוכן הפרק [ פורסם ב 20 יוני 2010, 22:50 ] חזרה לראשי >>

העניינים ביני לבין הבחורה ההיא החלו להתחמם. למרות שאנחנו לומדים רחוק מאוד אחד מהשניה היינו בקשר מתמיד. השיחות בינינו נהיו יותר ויותר אינטימיות. היא אמרה כל הזמן שבא לה עלי ושהיא מפחדת בגלל איך שהיא מרגישה לגבי. החלפנו מילים של תשוקה ושל חיבה. ידעתי שיש לה התנגדות לזוגיות בשלב הזה של החיים שלה אבל היא שידרה לי את כל האותות המורים אחרת.

לבסוף קבענו שאגיע אליה ללילה באמצע השבוע.

תכננו לצאת למסיבת רחוב ואחר כך להתגלגל לפי החשק למועדון או חזרה לדירה שלה. התקלחנו, התנשקנו בלהט, התלבשנו ויצאנו. התחלנו בקצת שתיה אצל חברים שלה. היא רצתה להשקות אותי משום מה. אחרי כמה כוסות יין לבן יצאנו למסיבה עצמה. במסיבה לא ממש נהניתי. אני לא מתחבר למוזיקה קצבית ורעשנית. היא אמרה לי שהיא חרמנית אש והתמרחה עלי. אחרי בירה ווודקה רד בול הראש שלי הסתובב ולא ממש הייתי מרוכז במה שקורה סביבי אבל אותה הרגשתי בהחלט.

אחר כך הלכנו לנשנש איזה משהו במקום קטן ליד. נשנשנו סיימנו והלכנו לדירה שלה.

את פרטי הפרטים של מה שהיה באותו הלילה אני לא אספר, אני רק אגיד שאיבדתי את הבתולים שלי ושהיא אמרה שמרוב שהיא הייתה מרוכזת בי היא לא הייתה עצמה במסיבה והחברות שלה העירו לה על זה. זה היה לילה בלתי נשכח.

בבוקר כשנפרדנו רכנתי אליה ונישקתי אותה. אמרתי לה שהיה מדהים.

שלחתי לה כמה סמסים במהלך היום והיא לא ממש הגיבה. במהלך הימים הבאים חוץ מצ'יטוט קצר פה ושם לא הצלחתי להשיג אותה והיה ברור לי שמשהו לא בסדר. הרגשתי שהקסם שהיה לי בעיניה ירד איכשהו.

במוצאי שבת כתבתי לה הודעה בפייסבוק כיוון שפשוט לא הצלחתי להשיג אותה כדי לדבר איתה כמו שצריך. בלי לטרוח אפילו להתקשר היא פתחה איתי צ'אט ואמרה שהבכתי אותה בכך שהתנהגתי כאילו אנחנו באיזשהו סוג של קשר. היא אמרה שאנחנו רק ידידים. היא אמרה שאני חונק אותה בתשומת לב.

נפגעתי עד עמקי נשמתי. כל מה שהיא אמרה לי לא לעשות (לא לנשק בפומבי, לא להחזיק ידיים...) היא יזמה בעצמה לפני אותו הלילה. כל המילים שהיא אמרה לי פתאום לא היו שוות כלום. כל מה שנבנה הוחרב במחי צ'אט.

מאז לא דיברתי איתה מעבר לצ'אט קצר ומזדמן מידי פעם שסיימתי מהר כל פעם בתירוץ אחר.

למדתי מזה לא לשכב עם מישהי אלא אם כן באמת יש משהו בינינו. יחסי מין הם בעיניי דבר מאוד אינטימי ועמוק. אי אפשר לחלוק פיזיות עם כל אחת.

 לפרק הקודם לפרק הבא  
 :דרגו את הפרק