10 המקומות הכי מגניבים לדייט ראשון   המשתמש לא נמצא כרגע באתר
הבלוג של puarts
לאחר שגבר מקבל מספר טלפון מבחורה, תמיד הוא נתקל בשאלה לאן אני ייקח אותה בדייט הראשון??? תמיד יש את הרצון לחדש וללכת למקום מגניב, לא שיגרתי שבעיקר יפתיע ולא יהיה סטנדרטי כמו בית קפה. צוות puarts אסף עבורכם את עשרת המקומות הכי מגניבים אליהם תוכלו לצאת ולהפתיע את הבחורה שאתם מעוניינים בה..
ציון הגולשים: 5     סה"כ מדרגים: 13     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: אומנות הפיתוי דינמיקה בין מינית דייט להתחיל עם בחורות טיפים לדייט ראשון להתנשק הכרויות
תוכן הפרק [ פורסם ב 26 יוני 2010, 18:54 ] חזרה לראשי >>
לאחר שגבר מקבל מספר טלפון מבחורה, תמיד הוא נתקל בשאלה לאן אני ייקח אותה בדייט הראשון??? תמיד יש את הרצון לחדש וללכת למקום מגניב, לא שיגרתי שבעיקר יפתיע ולא יהיה סטנדרטי כמו בית קפה.
צוות puarts  אסף עבורכם את עשרת המקומות הכי מגניבים אליהם תוכלו לצאת ולהפתיע את הבחורה שאתם מעוניינים בה..
1.      מיני גולף - מגרש המיני גולף הוא סביבה רגועה שהופכת את המקום לסביבה מצוינת לדייט ראשון. פלוס, הדייט שלך כנראה לא שיחקה מיני גולף מאז שהיא הייתה ילדה, מה שהופך את המקום למקורי בדייט. קצב המשחק גם מספק המון הזדמנויות לשיחה ופלרטוט, ואתה תוכל להכיר אותה טוב יותר בזמן שאתה משחק. האם היא תחרותית? האם היא יכולה לצחוק על עצמה? האם היא מתעצבנת במהירות?.מיני גולף זהו משחק קל ולא יקר, בלתי רגיל עם אפקט משיכה ובניית נוחות גדול, מגרש המיני גולף הוא בראש רשימת המקומות הכי מגניבים לדייט ראשון הקיימים בחוץ.
2.      באולינג – באולינג עונה כמעט על כל קריטריון של דייט טוב: זה כייף, בלתי רגיל וקל בשביל כולם לשחק. אפילו אם הסיבוב הראשון והשני שלך הראו שאתה שחקן באולינג גרוע, למי איכפת?! אתה רוצה להראות לה שאתה יכול להפוך כל מקום שבו אתה נמצא למקום מגניב וכייפי, ואתה צריך לדעת אם היא יכולה לעשות את אותו הדבר. האם היא יכולה להשתחרר וליהנות אפילו כשהיא נכשלת במשחק, או שהיא מתעצבנת ודואגת לגבי מה אנשים אחרים אולי יחשבו?
3.      גן חיות – רוב האנשים, במיוחד אנשים רווקים, לא היו בגן חיות שנים, אז הדייט שלך יהיה מקורי לגמרי. מה שטוב, שכל החיות שנראות מצחיק יתנו לך חומר לשיחה איתה. ומי לא נהנה באגף הקופים? אם אתה תיקח אותה לבר אפלולי ותשקה אותה אלכוהול כל הלילה היא לבטח תהיה על המשמר אבל אם תיקח אותה למקום ששופע בילדים ודובי קואלה היא תרגיש בטוחה ורגועה. היא תהנה הרבה יותר וכך גם אתה.
4.      הפארק – המקומות הכי טובים לדייט ראשון עובדים טוב בלי התחשבות ב"סוג" הבחורות שאתה יוצא איתם. זה לא משנה אם היא אתלטית או אמנית, מופנמת או חברתית. יום מגניב שמתכונן היטב בפארק לדוגמא, יכול להיות כיף בשביל כולם. תארוז פיקניק ותכלול בו קינוח. תקנה עפיפון ותרכיבו אותו ביחד. תלמד אותה איך לזרוק פריזבי. תכנן כל מיני פעילויות שונות ותדאג להשאיר אותה מעוניינת במקום הדייט הראשון הזה.
5.      פארק שעשועים – מקום הדייט הראשון הזה אמור להקל עלייך ועלייה להכיר אחד את שני. פארק שעשועים עובד טוב מנקודת המבט הזאת. האם לדייט שלך יש נטייה פרועה? האם היא מוכנה לנסות דברים חדשים? האם היא רצה לרכבת הרים או שהיא מעדיפה לחלוק רגע אינטימי על הגלגל ענק? לאן שאתה לוקח בחורה לדייט ראשון משדר סימנים משמעותיים לקשר ביניכם. אם אתה תיקח אותה למקום שהיא הייתה בו עשרות פעמים אז היא תחשוב שאתה בדיוק כמו כל הבחורים האחרים. קח אותה למקום לא שיגרתי, כמו פארק שעשועים, ולפתע אתה המקור לחוויה החדשה והמרגשת.
6.      ארוחת בוקר – לפעמים לאכול בדייט הראשון הוא רעיון גרוע. אתה אולי תמצא את עצמך מדבר עם הפה מלא או הנשיקה הראשונה שלכם תהיה מלווה בשום. למרות זאת, אנחנו נמליץ על מקום לארוחת בוקר כמקום מגניב לדייט ראשון. זהו שינוי בלתי רגיל מדייט ארוחת ערב, וזה מסתדר ממש טוב עם הבחורה שפגשת אתמול בלילה במועדון.
7.      אירועי ספורט – זה אולי נראה מנוגד לאינטואיציה הבסיסית בין גברים ונשים,  אבל אירועי ספורט הם מקומות נהדרים לדייט ראשון. יהיה לכם הרבה זמן לדבר אחד עם השני, אבל מהלך המשחק יקנה לך הזדמנות לעבור נושא אם תצטרך את זה. אתה גם לא חייב לקחת אותה למשחק גדול. כדורסל של ליגה שנייה, או משחק של אחיין שלך הקטן בליגה לילדים יעבדו בדיוק אותו הדבר. רק תשים לב שאתה נותן יותר תשומת לב לדייט שלך מאשר לתוצאה.
8.      משטח החלקה על הקרח – החלקה על הקרח הוא מקום קלאסי לדייט ראשון. ראייה לכך היא שהוא מופיע ב-97% מסרטי הקומדיה הרומנטית. אתה תצטרך לברר קודם כן אם הדייט שלך יודעת להחליק, וזה יהיה רעיון טוב במיוחד אם אתה יודע להחליק גם כן.
9.      שוק פשפשים – פגישה ראשונה זוהי גם הזדמנות בשבילך כדי להכיר אותה. מה הטעם שלה? מה מצחיק אותה? שוק פשפשים מלא בדברים מצחיקים, מוזרים ומעניינים שאתה יכול לחקור ולדון עליהם, זה מספק הזדמנות נהדרת כדי שתוכלו להכיר אחד את השני.
10.העולם החיצון הנהדר – בפגישה הראשונה שלך אתה רוצה להראות לה מי אתה. אז קח אותה למקום שאתה אוהב ללכת ולעשות משהו שאתה אוהב לעשות. אם אתה טיפוס שאוהב לבלות מחוץ לבית, לך לקאייקים וקח אותה לטיול רגלי. פשוט תוודא שזה לא כרוך ביותר מדיי מאמץ. (אלא אם כן אתה בטוח שהדייט שלך אוהבת את סוג הפעילויות האלה ויכולה לעמוד בהם). חשוב גם לציין שחלק מהבחורות הם פשוט לא מסוג הבחורות הפראיות. אולי זה אומר שהיא לא הטיפוס שלך.         
לפרק הבא  
 :דרגו את הפרק