איך להתחיל עם בחורות במועדון   המשתמש לא נמצא כרגע באתר
הבלוג של puarts
להכיר מישהי במועדון יכול להיות מאוד מתסכל לפעמים, עם כל הרעש, הצפיפות וכל ההתעסקויות של הנוכחים במקום. למעשה, רוב הנשים לא יוצאות למועדונים כדי להכיר גברים. ולמרות זאת, הרבה מאוד גברים יוצאים למועדונים כדי להכיר נשים.
ציון הגולשים: 5     סה"כ מדרגים: 1     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: אומנות הפיתוי איך להתחיל עם בחורות איך להתחיל עם בחורה PUA דינמיקה בין מינית משפטי פתחיה הכרויות להתנשק
תוכן הפרק [ פורסם ב 03 דצמבר 2010, 19:29 ] חזרה לראשי >>
איך להתחיל עם בחורות במועדון
להכיר מישהי במועדון יכול להיות מאוד מתסכל לפעמים, עם כל הרעש, הצפיפות וכל ההתעסקויות של הנוכחים במקום. למעשה, רוב הנשים לא יוצאות למועדונים כדי להכיר גברים. ולמרות זאת, הרבה מאוד גברים יוצאים למועדונים כדי להכיר נשים.
הנה לכם מדריך מבית פי יו ארטס דינמיקה בין מינית ואומנות הפיתוי המסביר לכם צעד אחר צעד את הדרך הטובה ביותר להגביר את הסיכויים שלכם להצלחה עם נשים במועדונים.
1.      תגיע מוקדם. עד חצות, רוב האנשים כבר ממוזגים בקבוצות, מה שמקשה עליך לגשת.
2.      תתחיל בשיחה עם אנשים כבר מחוץ למועדון בזמן ההמתנה בכניסה. התחלה טובה היא לשאול מישהי אם זה המקום שבעצם רצית להגיע אליו.
3.      אחרי שנכנסת דרך הכניסה, תיצור קשר עיין עם הבחורה הראשונה שאתה רואה שם. שוב, "האם זה מקום באירוע שרציתם להגיע אליו"? זהו פתיח שיעבוד. מכיוון שהיא באזור הדלת, רוב הסיכויים שהיא רק הגיעה וגם מחפשת מישהו לדבר איתו.
4.      בכל פעם שאתה פוגש מישהי, תשאל אם היא שם לבד או עם חברים. ואז תבקש ממנה לעשות לך הכירות עם החברים שלה. רוב הסיכויים שהיא תשמח לעשות את זה. הן נוטות להעדיף את הדינמיקה הקבוצתית בסביבה הזאת.
5.      ברגע שאתה יודע מה השמות של כולם, ואחרי כמה דקות של פטפוטים, תמשיך הלאה. זה מדגים להם שאתה לא נואש ושיש לך דברים לעשות. אתה תוכל לחזור אליהם אחר כך כבחור שהם כבר מכירות.
6.      אחרי שהתרחקת מהם, אתה אולי תצטרך לרשום את השמות של הבחורות שכרגע הכרת כדי שתוכל להתייחס אליהם אחר כך.
7.      מה שלא יהיה, אף פעם אל תהיה פרח קיר, גבר העומד עם הגב לקיר ומסתכל בכמיהה על נשים רק מציג אותך בתור עוד גבר טיפוסי ונואש שמהם הן רוצות להתחמק. אם אתה נתקע בפוזיציה כזאת תעבור בכל כמה דקות ממנה אל מקום בו יש לך נקודת עליונות לפני שאתה מתחיל את הסט הבא.
8.      אם אתה מרגיש שאתה צריך לנוח, תמצא לך מקום לשבת רחוק מהקהל.
9.      שיהיה לך מה לעשות. תביא איתך מצלמה, תחקור את המקום, תבדוק את השירותים, תקנה משקה, קח מפית, תראה כאילו אתה בדרך לאן שהוא. איך מבט כזה נראה? זה פשוט: תסתכל על התנהגות הבחרות בתוך המועדון.
10. אם אתה רואה אנשים שאתה מכיר, תיגש אליהם. הם אולי אפילו יכירו אותך לעוד אנשים.
11. דבר עם הסדרנים והשומרים במקום. זה גורם לך להיראות חשוב. האנשים האלה הם מאוד משועממים והם ישמחו לדבר איתך.
12. תביא איתך ח'ברה, זה גורם לך להראות מושך אם אתה חלק מקבוצה.
13. אם זה אפשרי, תבוא עם "ווינג נשי". "ווינג נשי" זהוי בחורה שנראת טוב שהיא אך ורק ידידה שלך. זה גורם לך להיראות מושך.
14. תמצא מישהי לרקוד איתה. למטרה זאת מישהי שהיא יותר מבוגרת או פחות מושכת זה אידיאלי. הם ישמחו לרקוד איתך ואתה גם תמשוך את תשומת ליבם של הבחורות היפות וצעירות שיתהוו למה בחרת לרקוד איתה לעומתן. כשהריקוד מסתיים תחמיא לשותפה שלך, ותגיד לה שאתה צריך ללכת, ואז תיגש לכל אחת מהבנות החמודות שכרגע מסתכלות עליך.
15. דבר עם בחורה שהיא פרח קיר. הם פתוחות להיכר אנשים, אפילו אם היא מבוגרת או פחות מושכת, תפתח בשיחה איתה. זה יגרום לבחרות החמודות לתהות. (בדומה למס' 12)
16. תסתובב באירוע עם משקה מעניין. זה ייתן לך תשומת לב. תשאל את הברמנית אם היא יכולה להמליץ לך על משקה כזה.
17. צא החוצה, הם גם ככה מחתימים לך את היד את כדאי שתנצל את זה. בחוץ יש פחות תחרות וזה פחות צפוף. ולעיתים אתה יכול למצוא בחורה לבדה מעשנת סיגריה או שסתם יצאה לנשום אוויר.
18. במקום לבקש מספר טלפון, תבקש פייסבוק או אי-מייל.
19. אל תהיה מסופק ממספר טלפון או מפייסבוק אחד. אפילו אם אתה חושב שהיא "אשת החלומות שלך" רוב הנשים לא יחזירו שיחה טלפון לבחור שהם פגשו במועדון.
20. תוודא שאתה חוזר חזרה לבחורות שהכרת בהתחלה. בנקודה הזאת, אחרי שהם הספיקו להתגעגע אליך הם יהיו יותר פתוחות לשיחה.
21. ביום למחרת, תשלח להם הודעות בפייסבוק. תיתן להם רמז מסוים שיזכיר להם מי אתה, ותיתן להן את המספר שלך ותדגיש זמן מסוים שתהיה פנוי לדבר.
טיפים
1.      אם בחורה מעליבה אותך, פשוט תגיד לעצמך שזה לא משנה ותלך.
2.      אם בחורה מפגינה התנהגות ילדותית או לצורך העניין התנהגות מתנשאת ולא רצויה, אל תרגיש מחויב לשחק לתוך הידיים שלה: פשוט תאמר לה: "חשבתי שאת מעניינת אבל אני רואה שטעיתי. שיהיה לך ערב טוב", ואז תסתובב כדי ללכת. אם היא בחורה סבירה היא תתנצל ותמשוך אותך חזרה.
3.      אם אתה רואה זוג שנראים כאילו הם רק ידידים, תנסה להכיר את עצמך קודם לגבר. הוא יכיר לך אותה עם הוא הווינג שלה.
4.      אל תרגיש מחויב לבזבז ערב שלם בדיבורים עם בחורה אחת. היא שם כדי ליהנות גם עם אנשים אחרים. אז אם העניינים זורמים תבקש דרך ליצור איתה קשר.
5.      תבוא נקי ומטופח, כאשר אתה לובש חולצה מכופתרת יפה ומגוהצת אתה כבר נראה שונה מרוב הגברים במקום.
6.      אם בחורה יוצרת קשר עין לך על זה.
7.      אם בחורה מתחמקת מקשר עין, היא כרגע דחתה אותך אז תמשיך הלאה.
8.      אם מישהו או מישהי מציינים שהם רוצים לדבר איתך, לדוגמא, דרך יצירת קשר עין, דברו איתם גם אם אתם לא ממש מעוניינים בהם. זה יגרום לך להיראות עסוק כמו אנשים אחרים במועדון, וזה יראה כאילו לא באתה להכיר נשים.
9.      אל תרקוד יותר מדיי לבדך. זה יוצר תדמית של בחור בודד. אם יש שיר אחד שאתה חייב לרקוד אותו תעשה את זה במקום שאתה פחות נראה.
10. אם אתה מוצא את עצמך בלי מעש, תיצור תדמית של בחור עסוק וחשוב: תבדוק אימיילים, תסמס לחברים, תתקשר לאמא, וכו'. עם אתה לא יודע איך להיראות כמו "בחור עסוק וחשוב" פשוט תצפה ביחצנים או בנשים פופולאריות.
11. כאשר אתה בוחר בבחורה שתצטלם את התמונה שלך, תבחר אחת שיש לה מצלמה משלה. בצורה כזו (א) היא בטח תדע מה לעשות ו(ב) לאחר שהיא תצלם את התמונה שלך, אתה יכול להמשיך בכך שתציע לצלם אותה.
אזהרות
1.      אל תנסה להתחיל עם הברמנית, היא עסוקה. אם אתה חייב, תשתדל לעשות את זה ממש בתחילת הערב או אם נראה כאילו יש לה זמן בסוף האירוע.
2.      תזכור שרוב הנשים במועדונים לא שם כדיי להכיר אנשים חדשים אך כדי ליהנות עם אנשים שהן כבר מכירות.
3.      תבין לפחות חלק מהנשים ידחו אותך במהלך הערב. ישנם נשים אשר מקבלות סיפוק כוחני דרך דחיית גברים ולכן הן משקיעות את מטיב זמנם מול המראה כדיי להיראות הכי מושכות שהן יכולות. אם אתה לא תצליח להתמודד עם רמות דחיות גבוהות אולי כדאי שתמצא מקום אחר להתחיל עם נשים.
4.      תזהר מהחבר, אם אתה קולט זוג מאוד אינטימי קח מהם מרחק.
5.      לעיתים בחורה תהיה חצופה ומעליבה. תלמד להתמודד עם זה.
6.      אל תשקיע רגש בבחורה או בסט. תזכור שבחורות שהולכות למועדונים בדרך כלל שטחיות וממילא לא מתאימות לטווח הארוך.
 
 לפרק הקודם לפרק הבא  
 :דרגו את הפרק