השקעות   המשתמש לא נמצא כרגע באתר
הבלוג של puarts
נשיקה היא השקעה גדולה יותר מללכת יד ביד. מין היא ההשקעה הכי גדולה מכולם. בכדי שבחורה תהיה עם הגבר שלה מאה אחוז, היא צריכה להיות מושקעת במאה אחוז.
ציון הגולשים: 5     סה"כ מדרגים: 1     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: אומנות הפיתוי איך להתחיל עם בחורות איך להתחיל עם בחורה PUA דינמיקה בין מינית משפטי פתחיה הכרויות להתנשק סקס
תוכן הפרק [ פורסם ב 05 ינואר 2011, 13:36 ] חזרה לראשי >>
השקעות
נשיקה היא השקעה גדולה יותר מללכת יד ביד. מין היא ההשקעה הכי גדולה מכולם.                    בכדי שבחורה תהיה עם הגבר שלה מאה אחוז, היא צריכה להיות מושקעת במאה אחוז.                               
כאשר בחורה פוגשת גבר חדש היא מתחילה באיטיות להיקשר אליו. בכל צעד שהזוג עושה קדימה מהמפגש הראשוני דרך הדייטים ועד הכניסה למערכת יחסים אינטימית רמת ההשקעה עולה.     הסיבה לכך שהשקעה היא בעלת חשיבות עליונה אצל אישה היא משום נשים שבשונה מגברים מונעות יותר על ידי הרגשות שלהם מאשר ההיגיון. (אצל גברים זה הפוך). לכן שבחורה נכנסת לקשר אינטימי עם הגבר היא מושקעת יותר וכך יותר קשה לה להתנתק, וברגע שבחורה מושקעת מבחינת זמן והכי חשוב רגשית ממש קשה לה להתנתק.
לכל בחורה יש את ההתנגדות הרגע האחרון בנקודה האחרת יש בחורות שזה החולצה יש כאלו שזה החזייה ויש כאלה שזה התחתונים. אם בחורה לא מרגישה את החיבור הזוגי היא לא תשכב איתו זה לא אומר שסטוצים לא קורים זה רק אומר שאישה חייבת להרגיש את החיבור הזוגי .....
כאשר בחורה שוכבת עם גבר בפעם הראשונה החששות ופחדים שעוברים לה בראש גורמים לה להססנות שמשליכה ל"התנגדות הרגע האחרון".
"התנגדות הרגע האחרון" זהו פחד בלתי נשלט שבנוי ישר לתוך המעגליות התנהגותית של רוב הנשים.
קיים יחסי מין זה סיכון גדול יותר לאישה מאשר לגבר, והתנגדות של הרגע האחרון זה מנגנון ההגנה האחרון לפני נקודת אל חזור.
מבחינה אבולוציונית אישה מסתכנת בכמה מובנים בקיום יחסי מין עם גבר. הדבר הראשון הוא שלאחר קיום יחסי המין הגבר פשוט יכול לזרוק אותה ולעבור הלאה, מה שיכול להוציא לבחורה שם של שרמוטה, שמתלווה בסיכון חברתי שגברים אחרים יראו אותה רק בצורה הזאת ונשים ילכלכו עלייה בחברה.
הדבר השני הוא לאחר קיום יחסי המין האישה יכולה להיכנס להריון, ואם הגבר עוזב אותה אז הוא משאיר אותה לבד בתהליך ההריון ובגידול הילד. היום יש אמצעי מניעה אבל בעבר זה היווה סכנת חיים ממשית.
בעבר אישה הייתה צריכה להסתמך על הגבר שלה שידאג לה בזמן שהיא בהריון לאוכל ומים (כי לא יכלה לדאוג לעצמה) וכמובן לאחר שהילד נולד יעזור לה בגידול הילד. הפחד מחיבור זוגי לא מוצלח שיחשוף אותה לסכנות מוטמע אצלה משחר האנושות.
 
למרות שאנו חיים בעולם המודרני ומעמדה של האישה בעולם המערבי הוא שווה לזה של הגבר, עדיין כיום אישה צריכה לקבל את רגשת הביטחון מגבר. ביטחון שהוא לא ינטוש אותה
 
 אם אהבתם כתבה זו ניתן לצפות בעוד כתבות
 לפרק הקודם
 :דרגו את הפרק