עיסוי ומים חמים  
דוד שמש הינו בפועל סוג ספציפי של מערכת שנמצאת תחת מטריה גדולה של מה שמכונה מערכות סולאריות
ציון הגולשים: 0     סה"כ מדרגים: 0     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: מאמרים עיסוי דוד שמש
תוכן הפרק [ פורסם ב 04 דצמבר 2011, 09:54 ] חזרה לראשי >>

דוד שמש הינו בפועל סוג ספציפי של מערכת שנמצאת תחת מטריה גדולה של מה שמכונה מערכות סולאריות. מערכות סולאריות הן בעצם מערכות שמסתמכות על כוחן הטבעי של קרני השמש בשביל ליצור אנרגיה מסוימת. ומערכות אלה הם בראש של מה שנקרא בימנו שימוש באנרגיה ירוקה.מערכת דוד שמש היא מבין המקרים הנפוצים של מערכות סולאריות, יחד עם זאת אפשר למצוא מערכות סולאריות שונות המיועדות לדרישות וצרכים שונים ומגוונים. נכון להיום קיימות מכוניות שעובדות ונוסעות על אנרגיה של השמש שנקלטת ע"י מערכת סולארית.

 

בימים אלה בארץ ישראל ישנם דודי שמש על כל גג כמעט.מעטים הבתים שדוד השמש נמצא בתוך הבית בישראל. אז כיצד עובד דוד שמש? מדובר בעצם בשימוש של עיקרון די פשוט אך חיסכוני ביותר. הדוד שמש "שואב" את קרני השמש בסיועם של קולטי שמש שהם בפועל לוחות או פאנלים גדולים שמטרתם לקלוט אליהם את האנרגיה מהשמש ואחר כך להפיק מזה חום. אותו חום למעשה נועד בעיקר בשביל להבטיח שלנו יהיו מים חמים כמו שצריך בדירה בזמן שנרצה להיכנס למקלחת. מטרתו של הדוד שמש כאמור היא בין השאר חסכון בחשמל,אותה מערכת סולארית שקולטת את האנרגיה וממירה אותה לחום בעצם מונעת מאיתנו את השימוש בחשמל  שכן לולא קיומו היינו צריכים לדאוג לחימום המים בדירה בעזרת החשמל או בעוד דרכים שעשויים לצרוך הרבה יותר משאבים כגון חשמל או שמא לצרוך גז או בתקופה יותר מוקדמת אפילו פחם.

לכל מי שמעוניין אפשר להציג מאמרים שלכם באתר מאמר היום. כמובן שזה בחינם ויכול לקדם את הדעות שלכם,ועכשיו כמה מילים על משהו מאוד כייפי, עיסוי עד הבית

היתרון של עיסוי עד הבית הוא בעצם המקום בו הוא נערך- הבית. ביתנו הוא מבצרינו- הוא המקום בו אנחנו מרגישים נוח ובטוח ושבו אנו מסוגלים להיות באמת אנחנו, בלי מסכות או הצגות. כך לצורך העניין, בנוסף לסגולות הרפואה הפיזית והמנטלית שמיוחסת לו, ל מסאז' בבית המטופל יש ערך נוסף, שהוא תחושת הבטחון בה יכול הפציינט להרגיש תוך כדי העיסוי, רק מכיוון שהוא נמצא בביתו, בו הוא חש מוגן ובטוח.

פנקו את הקרובים אליכם

שירות של מסאז' עד לפתח הבית הוא דרך מצוינת לפנק את מי שאתם רוצים. לא משנה אם אתם רוצים לשמח את האישה לרגל יום הנישואין הקרב, בין אם את מחפשת דרך מקורית ומיוחדת לשמח את החבר ביום ההולדת- מסאז' שיבוא עד הבית אינו רק מתנה עם ערך בריאותי שתעשה רק טוב לאהובים שלכם, אלא בוודאות תפתיעם ותגרום להם להרגיש שהשקעתם מחשבה.

 

לפרק הבא  
 :דרגו את הפרק