עיסוי מותאם לגופך  
אם פעם היינו מגיעים אל אדם שמישהו הכיר לנו או הציע לנו לאחר שביקר אצלו ומנסים ליהנות ממסאג' ומלחיצות מסוימות על גופנו התפוס הרי שכיום הנושא של קבלת עיסוי רציני הוא רחב הרבה יותר.
ציון הגולשים: 3.5     סה"כ מדרגים: 2     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: עיסוי מסאג
תוכן הפרק [ פורסם ב 26 דצמבר 2011, 17:46 ] חזרה לראשי >>

להכיר את המגוון העצום שמוצע לנו

אם פעם היינו מגיעים אל אדם שמישהו הכיר לנו או הציע לנו לאחר שביקר אצלו ומנסים ליהנות ממסאג' ומלחיצות מסוימות על גופנו התפוס הרי שכיום הנושא של קבלת עיסוי רציני הוא רחב הרבה יותר. מי שמנסה למצוא שירותי עיסוי מקצועיים נתקל במגוון רחב ביותר של שמות שכל אחד מהם הוא בעל יתרונות וייחוד משלו.

 

אנו יכולים לראות כיצד מכונים מקצועיים או מכוני ספא רציניים מציעים סוגים שונים של עיסוי, כמו למשל שוודי, רקמות עמוק, הוליסטי, ועוד. ישנם גם סוגים מיוחדים של עיסויים כמו טנטרה וכמובן אלו הניתנים במסגרת רפואית מסוימת. לכן חשוב להכיר את הסוגים השונים בכדי ליהנות משיפור משמעותי במצבו של הגוף שלנו.

 

חשוב להתאים את סוג העיסוי למצב הגוף

די ברור שסוג מסוים של עיסוי יכול להתאים הרבה יותר במצב כלשהו. אם מישהו מרגיש כיצד גופו תפוס והאנרגיה לא ממש זורמת אל כל גופו הרי שטיפול מסוים בעזרת אבנים חמות למשל יכול אולי להתאים בצורה הרבה יותר טובה מאשר כל מניפולציה שיעשה על גופו המעסה המקצועי.

 

אנשי מקצוע בתחום זה נבחנים לא רק בידיהם הטובות אלא גם בכך שהם יודעים להציע את השירות המתאים ביותר עבור כל מצב. לא אחת אנו יכולים לראות כיצד עיסוי איכותי שהתאים בצורה מושלמת למצבו של אדם מסוים עזר לא פחות ממגוון תרופות שלקח אותו אדם בכדי לנסות להרגיש כיצד גופו משתחרר מכאבים.

 

הגוף מגלה את עצמו מחדש

מי שכבר נהנה משירות מקצועי של עיסוי מסוג כלשהו יכול להעיד מגוף ראשון עד כמה הדבר תרם לו. אין מדובר רק בפרק זמן מסוים שבו הגוף נהנה ממגע איכותי ומקצועי, אלא בהרבה יותר מזה. כל הרעיון הוא שמעסה מקצועי המתמחה בשיטות שונות יביא את הגוף למצב שבו הרעננות תישמר למשך כמה שיותר זמן.

 

לאחר עיסוי רציני על ידי איש מקצוע המתמחה בתחום ניתן לראות כיצד נקודות מסוימות שעד עכשיו היו קשות לתנועה הופכות לכאלה המציגות גמישות רבה יותר וטווח תנועה רחב יותר. בנוסף, אנרגיה שמגיעה עתה לחלקים רבים יותר בגוף מביאה לכך שאנו מרגישים רעננים גם בימים שלאחר מכן.

 

 

 

 לפרק הקודם לפרק הבא  
 :דרגו את הפרק