חברת בניית אתרים או בניית אתר עצמאית?  
במציאות של היום, לכל חברה או בית עסק בין אם הוא תאגיד ענק או עסק קטן שטרם התפתח, רצוי ומומלץ שיהיה אתר אינטרנט
ציון הגולשים: 5     סה"כ מדרגים: 2     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: חברת בניית אתרים בניית אתרים בניית אתר
תוכן הפרק [ פורסם ב 31 אוגוסט 2012, 13:44 ] חזרה לראשי >>

במציאות של היום, לכל חברה או בית עסק בין אם הוא תאגיד ענק או עסק קטן שטרם התפתח, רצוי ומומלץ שיהיה אתר אינטרנט. אתר אינטרנט מקצועי, משפר משמעותית את מכירות החברה, מאפשר לעסק להגיע ללקוחות גם מחוץ לאזור המקומי שלו, פותח בפני החברה שלל אפשרויות הגעה לקהל היעד המבוקש לה, מסייע רבות בגיוס לקוחות חדשים ומעניק ללקוחות את האפשרות לקבל את כל המידע על החברה, מטרותיה ושירותיה, מבלי לצאת מפתח ביתו, ואף לבצע פעולות או רכישות באתר עצמו. על מנת לבנות אתר אינטרנט, דרושה השקעת זמן וכספים משמעותית, ועסקים רבים בוחרים באלטרנטיבה של בניית אתר עצמאי במקום להשתמש בשירותיה של חברת בניית אתרים מקצועית.

חברת בניית אתרים – מציעה אתר איכותי התפור בדיוק לדרישותיכם.

אולי ההבדל המשמעותי ביותר בין בניית אתר עצמאי לשירותי חברת בניית אתרים, בא לידי ביטוי במבנה האתר ובפונקציות שהוא מציג. בניית אתרים עצמאית, מתבצעת לרוב בעזרת תוכנות בניית אתרים, המציעות פונקציות מוגבלות, אם כי לא רעות כלל, ושבלונות עליהם יכול להיבנות האתר באופן עצמאי לחלוטין. עם זאת, לבוני אתר עצמאיים, אין אפשרויות רבות להתאמה אישית, מלבד בתכנים, בערכות הצבעים ובמבנה המאוד בסיסי כשלעצמו של שבלונת האתר. לעומתם, חברת בניית אתרים, בונה ומתכננת מאפס את בניית האתר שלכם, כאשר כל פרט ופרט, נדון בקפידה טרם התחלת התהליך.

חברת בניית אתרים – עיצוב גרפי מרהיב ומיתוג האתר.

נקודת נוספת בה מוגבלים בוני האתרים העצמאיים, הינה העיצוב הגרפי. כאשר שוכרים את שירותיה של חברת בניית אתרים, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שגרפיקאי מקצועי יהיה אחראי על עיצוב האתר וכל האלמנטים הגרפיים והעיצובים בו, לרבות הטמעת תכני מולטימדיה, תמונות ותכנים אינפורמטיביים, בצורה הנעימה ומושכת ביותר לעין, אופציה שקיימת אך במעט, בכל הנוגע לבניית אתרים עצמאית דרך תוכנות בניית אתרים. בנוסף, חברת בניית אתרים, תקפיד על מיתוג נכון של בית העסק באתר, תוך היצמדות לערכת צבעים, שימוש בסמלי הלוגו ועיצוב סמל לוגו מתאים ויצירת כל האלמנטים שבאתר, בהתאמה.

 לפרק הקודם
 :דרגו את הפרק