מה זה קידום אתרים   המשתמש לא נמצא כרגע באתר
הבלוג של baraka286
מהזה קידום אתרים? איך מקדמים אתרים ?
ציון הגולשים: 3.7     סה"כ מדרגים: 3     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: קידום אתרים קידום אתרים אורגני קידום אתרים באינטרנט בניית אתרים
תוכן הפרק [ פורסם ב 25 אוגוסט 2012, 22:04 ] חזרה לראשי >>

קידום אתרים באינטרנט

מה אתם יודעים על קידום אתרים באינטרנט? האם אתם יודעים כיצד ניתן להגיע למקומות הראשונים בגוגל? איך העסק שלכם יקבל חשיפה רבה כל כך ? לא מספיק להסתפק רק בדבר כמו בניית אתרים מקסימים. צריך גם שמישהו יגיע לאתר אינטרנט של העסק שלכם. היום ישנם חברות שמתמחות באופטימיזציה של האתר וקידומו בתוצאות החיפוש של מנועים החיפוש (בעיקר גוגל –שולט במעל ל90 אחוזים משוק החיפוש בישראל...) עד כדי כך שיהיה בעמוד הראשון. מכאן הדרך ללקוחות היא קצרה מאד. ישנם המון עסקים כיום שמראש נבנים בצורה כזאת שכל הלקוחות שלהם מגיעים דרך האינטרנט. תחשבו על זה כך – כיום כמעט כל בן אדם שמחפש מוצר כלשהו מחפש אותו באינטרנט ובדרך כלל במנוע החיפוש גוגל. מי שמופיע שעמוד הראשון בגוגל תחת החיפוש של מילת המפתח בה הוא רוצה להיות מקודם – יקבל המון פניות של לקוחות רלוונטיים שמחפשים את המוצר שלכם. בקיצור ולעניין בימינו מי של שם – לא קיים. פשוט כך.

קידום אתרים לבן ואיכותי

כיום בזמנים של עדכונים בלתי פוסקים בגוגל כמו פינגווין ופנדה שמזעזעים את תוצאות החיפוש חדשות לבקרים חשוב לדעת לקדם אתר בשיטות איכותיות ואמינו. לא בשיטות שנקראות קידום שחור כמו שימוש בקישורים רובוטיים מכל מיני מדינות כמו רוסיה סין ועוד, קישורים בכמויות לא הגיוניות שאמנם מקפיצות את האתרים בהתחלה אך גורמים מהר מאד להסרתם ממנוע החיפוש לגמרי.

תוכן איכותי ואפטימיזציה לאתר

כאשר עושים קידום אתרים אורגני חשוב מאד שלאתר אותו אתם מקדמים יהיה תוכן איכותי אשר יגרום לגולש הממוצע לקרוא אותו בעניין ושיתרום לגולש שמגיע לאתר. אם גוגל מרגישה שהתוכן הוא רלוונטי ונכון בתחומו הרי שהיא הופכת את העמוד לאחד כזה. אם הקישורים וההמלצות הנכונים הרבה יותר קל לקדם אתר כזה.

רשתות חברתיות

היום וככל בנראה בעתיד הקרוב הרשתות החברתיות והאזכורים בהם יהפכו לגורם משפיע מאד בתחום. ההגיון ברור. אם יש קישור או אתר שהמון אנשים משתפים אותו כנראה שהוא מעניין וטוב ומוביל בתחומו ולכן גם גוגל מתייחסת אליו ככזה.
 לפרק הקודם לפרק הבא  
 :דרגו את הפרק