הלוואות או לא להיות   המשתמש לא נמצא כרגע באתר
הבלוג של baraka286
הבנק לוחץ? חייבים כסף? מה הפתרון ?
ציון הגולשים: 5     סה"כ מדרגים: 2     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: הלוואות הלוואות למוגבלים הלוואות חוץ בנקאיות
תוכן הפרק [ פורסם ב 26 אוגוסט 2012, 23:47 ] חזרה לראשי >>

כי כולנו צריכים עזרה

לכולנו יש מצבים בהם אנחנו צריכים עזרה. אין זאת בושה להודות בזה. כל אחד מאיתנו יכול להיקלע לקשיים כלכליים, בפרט במדינה שיוקר המחייה בה הוא כה גבוה. הלוואות למוגבלים בבנק מאפשרות למי שנמצאים במצב כזה את המרווח הקטן שהם זקוקים לו כדי להשאיר את הראש מעל המים. הלוואות חוץ בנקאיות תאפשרנה לכם, במידה שאתם צריכים את זה, מעט שקט נפשי ואת היכולת להתמודד עם המצב שנקלעתם אליו.

מהן הלוואות חוץ בנקאיות בכלל?

הלוואות חוץ בנקאיות, כפי ששמן מרמז, הן הלוואות אשר ניתנות מחוץ לבנק, כלומר על ידי גופים שאינם בנק כלשהו. ההבדל העיקרי בין הלוואות חוץ בנקאיות להלוואות בנקאיות הוא במחירן של הלוואות כאלה. בדרך כלל הלוואות חוץ בנקאיות הן יקרות יותר מאשר הלוואות שניתנות על ידי הבנקים, אולם כיוון שאצל הבנקים יש מי שמוגדרים כמוגבלים, לא תמיד ניתן לקבל הלוואות למוגבלים והדבר היה תלוי בהרבה מאוד רגולציה של הבנקים. הלוואות למוגבלים מאפשרות למי שיש להם מגבלה לקבל הלוואות מהבנק, לקבל את ההלוואה שהם צריכים.

בחירת הלוואות חוץ בנקאיות

כאשר אתם בוררים בין הלוואות חוץ בנקאיות הרי שחשוב ביותר לבחון את תנאי התשלום. ישנן הרבה חברות הלוואות המציעות הרבה סוגים של הלוואות חוץ בנקאיות ובכלל זה גם הלוואות למוגבלים, הנבדלות אלה מאלה בתנאי התשלום והמחיר של ההלוואה. הלוואות חוץ למערכת הבנקאית הן יקרות יותר ולכן כדאי לבדוק את המחירים, להשוות ולבחור את ההלוואה הטובה ביותר.

ודאו שאתם יכולים לעמוד בהחזרים

הלוואות למוגבלים בבנק הן אמנם עזרה חשובה וטובה, אולם אליה וקוץ בה: כאשר נוטלים הלוואות למוגבלים חשוב לזכור כי הלוואות יש לפרוע. הלוואות למוגבלים ניתנות לאנשים אשר מלכתחילה הגיעו למצב כלכלי לא טוב, ולכן חשוב כי תוודאו שאתם עומדים בהחזרים. הלוואות למוגבלים הן כלי, אבל תפקידכם למנוע מהן להפוך למכשול. אי לכך, וודאו כי תנאי ההחזר אכן הם כאלה אשר מאפשרים לכם לעמוד בהחזרים בצורה טובה, וכמובן שהגוף ממנו אתם לווים את ההלוואה יהיה כזה הפועל באופן תקין, ולא מפוקפק.
 לפרק הקודם
 :דרגו את הפרק