מסעות ותלאות בעקבות הפות פרק1   המשתמש לא נמצא כרגע באתר
הבלוג של חביבי_פ
ניסיון כושל לאבד את הבתולים
ציון הגולשים: 4     סה"כ מדרגים: 4     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: לבנון כנרת חביבי פות מין בתול חרמן אכזבה סקס
תוכן הפרק [ פורסם ב 16 ספטמבר 2007, 01:09 ] חזרה לראשי >>

 

מסעות ותלאות בעקבות הפות, פרק 1 - "לבנון"

 

סיפורינו הקסום התרחש ביום שישי בחוף לבנון, לפני כ-6 שנים. הייתי בן 16 ובשיא פריחתי המינית (חרמן ובתול). באותה תקופה הייתה לי ידידה טובה, א. . הידידות שלנו התחילה מקשר כושל שנמשך חמישה ימים בלבד ולכן תמיד היה מתח מיני מסוים (לפחות מהצד שלי). בשבוע של אותו יום שישי משיחות עם א. הבנתי שביום שישי היא (ככל הנראה) תפנק אותי בפות (אני הולך לאבד את הבתולים, יש!).

 

הערב התחיל באופן נהדר; התחלנו לתפוס טרמפים לחוף לבנון ותוך דקות מצאנו את עצמנו על טרמפ ישיר ליעדנו. הגענו לחוף, הסתננו פנימה בלי בעיות מיוחדות (באותה תקופה לא היה מספיק כסף גם לוודקה וגם לכניסה) וללא עיכובים התחלנו לבלות. רקדנו, שתינו, היה ממש כיף. הכל הלך על פי התכנון; ישבנו בכיף, נשיקה קטנה, נגיעה פה ושם...

 

אבל ... אז... בדיוק כשהעסק התחיל להתחמם... הוא הגיע!

 

החבר של החבר לשעבר של א. (שהייתה ממש מתוסכלת בגללו) ואז הכל השתבש... הם הלכו "לדבר על זה"! בהתחלה חשבתי לעצמי: "נו טוב... נחכה".

 

השיחה שלהם התארכה זמן מה ואז הם עברו לאוהל של חברינו הטוב ,י., אשר העיף אותם אחרי שתי שניות בגלל התנגדות מצד חברתו (שלא ממש אהבה את א.). לכן א. והוא עברו לאוהל שלי!

 

כעבור חמש דקות זיהיתי קולות מוזרים אך מוכרים מהאוהל שלי. אחרי צמצום המרחק לאוהלי הקט, זיהיתי בוודאות שהיו אלו אנחות של א. שנבעו (כנראה) מקיום יחסי מין איתו. "אין טעם, הכל אבוד, אני אשאר בתול לנצח!" אמרתי לעצמי, והלכתי לטייל בחוף עם הפנים באדמה מרוב תסכול. כעבור מספר שעות חזרתי לאוהל על מנת לישון; א. כבר הייתה גמורה (תרתי משמע) וישנה שנת ישרים. נרדמתי.

 

כעבור מספר שעות ואלפי ק"מ של תנועת כדוה"א בחלל.... "איפה אני?... איזה כאב ראש!... אוי הטעם של הוודקה מאתמול... אני צריך סיגריה... איזה יופי נשאר לי נובלס מאתמול, מצית? הנה, שאחטה, אהה איזה יופי של בוקר..."

 

מה זה? יש לי משהו על המצח! נבדוק, אוי זה דביק! זה DUREX (משומש)!

 

אחר כך ירד גשם שהרטיב לי את האוהל ומילא אותו בבוץ.

לפרק הבא  
 :דרגו את הפרק