יום-הולדת שלייי   המשתמש לא נמצא כרגע באתר
הבלוג של טולה11
תאמינו או לא התמונה של הפרק זו התמונה של החדר שלי- הפתעה של שתי חברות!
ציון הגולשים: 0     סה"כ מדרגים: 0     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: הפתעה? תודה:) עזרו לי
תוכן הפרק [ פורסם ב 14 נובמבר 2007, 23:18 ] חזרה לראשי >>
אני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל...
אוקיי אז אני התחיל מזה שהיה לי נורא כיייף ביומולדת שלי היה דווקא נורא מצחיק!
ותודה לחברות שלי על ההפתעה המדהימה שהן עשו לי!!!

יום שלישי בבוקר אחרי שערב לפני יצאתי עם חברים לחגוג א יום הולדתי אמא שלי מעירה אותי בבוקר ומבקשת ממני לבוא איתה לעבודה כדי שאני אעזור לה לעשות כל מיני דברים (אמא שלי מורה).
בשעה 10 כבר הייתי אצלה בביה"ס והיא נתנה לי לצלם מלא מלא חומרים ולסדר בתיקיות וכשסיימתי לעשות זאת היא ביקשה ממני להישאר כדי לעזור לתלמידים מתקשים!!! (ואני לא הבנתי מה דחוף דווקא שביומולדת שלי אני אעשה את כל זה) כשניגמר השיעור והייתה הפסקה היא ביקשה ממני להישאר איתה בהפסקה והתחילה לספר לי איזה יפה הייתי כשנולדתי וכל הסיפורים האלו של האימהות (רק שאני שמעתי אותו כבר בפעם ה-1000)  אחרי שניגמרו לה כל התירוצים  ואחי היתקשר וצחק עלי חזרתי לבית!!!
וברגע שאני פותחת את הדלת של החדר שלי אני רואה חדר מפוצץ בלונים, שלטים, מתנות וברכות ואני פשוט התחלתי לבכות  מהתרגשות!!! זה היה כ"כ כיייייף לראות את כל זה!!!

איזה כיייייייייף זה אה?!?!?!

דבר נוסף ופה אני צריכה עזרה, כמו שאמרתי בפרק הקודם חבר שלי חייל והוא משרת בשכם וכמעט ואפעם אין לו זמן לדבר איתי רק פעמיים ביום בבוקר ובלילה מאוחר מאוחר!!!
ביום של היומולדת שלי הוא בכלל לא היתקשר להגיד לי מזל טוב!!! או שהוא אוהב אותי!!! אני לא יודעת מה לעשות??? אני צריכה לכעוס עליו למרות שבעיקרון אני יודעת שהוא עסוק??!?! אבל בכל זאת לא היה לו 30 שניות לשלוח ???SMS מה כל היום הוא לא הלך לעשות פיפי או אכל שלא היה לו זמן?!?!?
האמת אני דייי פגוע אבל אני לא ממש יודעת אם יש לי ממה או שאני ס.ת.ם רגישה ומתנהגת כמו ילדונת!!!! מה לעשות??????????????????????
אווווווף =[ תעזאו לי בבקשה!!! :-) :-) :-)

 
 לפרק הקודם לפרק הבא  
 :דרגו את הפרק