מעשה בשלושה גברים-חלק ב'   המשתמש לא נמצא כרגע באתר
הבלוג של חשפן במצלמה
מעשה בשלושה גברים-חלק ב'-סיפור גייז
ציון הגולשים: 0     סה"כ מדרגים: 0     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: סקס
תוכן הפרק [ פורסם ב 24 אוקטובר 2011, 11:20 ] חזרה לראשי >>

אסי ואני הסתכלנו זה על זה מופתעים, ופתאום התחלנו שנינו לצחוק.
''די!! אתה לא רציני, אחי!'' אמרתי.
''תראה איך עומד לו!'' אמר אסי.
''וואחד כלי יש לו זה, הא?'' שאלתי.
''אחי, יש לי רעיון!'' אמר ליאור.
''מה?'' שאלתי מופתע.
''אולי נזמין סרט כחול מהטלוויזיה של המלון!''
''גדול!'' אמר אסי וחייך.
''עזוב, מה אתה טמבל? חבל על הכסף.'' אמרתי.
''בסדר, נו. עליי.'' אמר. ''אני חרמן, אחי.''

הורדתי את הגופיה והתיישבתי על המיטה. אסי התיישב על המיטה הסמוכה וליאור הזמין את הסרט דרך השלט של הטלוויזיה. הסרט התחיל ושלושתינו בהינו בו בלי לזוז ובלי להוציא מילה. הזין שלי התחיל לעמוד בנוכחות החברים, לא שלטתי בזה. פזלתי ימינה לכיוונו של אסי וראיתי שגם לו עומד, והסתכלתי לשמאלי וראיתי שגם לליאור לא הפסיק לעמוד הזין לרגע. ליאור שלח את ידו באיטיות לזין שלו והחל ללטף אותו בזמן הצפייה. שלושתינו עשינו מאמצים עילאיים לשמור את המבט רק על הסרט ולא להסתכל זה על זה, למרות שכולנו תפסנו את כולנו מציצים זה לזה.

גם אני התחלתי ללטף לעצמי את הזין ולאט ובעדינות הגברתי את הקצב. אסי קלט אותנו והתחיל לאונן לעצמו גם כן. ישבנו כך שלושה חברים בחדר מאוננים מול סרט כחול. מעולם לא עשיתי את זה מול אף אחד אחר אבל דווקא איתם הרגשתי הכי נוח בעולם לעשות את זה. הייתה מבוכה באוויר, אבל שלושתנו הכרנו זה את זה כל כך טוב וידענו שמה שקורה פה בחדר לא ייצא ממנו. היינו כמו אחים. באיזשהו שלב החלטתי לנצל את ההזדמנות וגם להרוויח משהו מכל הסיפור הזה.
''חבר'ה,'' אמרתי. ליאור ואסי מהר הורידו את היד מהזין כאילו היא מעולם לא הייתה שם. זה די מצחיק בהתחשב בעובדה שעמד להם בטירוף. ''מה אתם משחקים אותה, נו, יאללה... תקשיבו, יש לי רעיון. במקום שנריב על המיטות, מי שגומר ראשון מקבל את המיטה לבד. השניים האחרים ישנים ביחד. הולך?''
''אחי! הבאת רעיון ענק! סבבה.'' אמר אסי.
''ליאור, אתה בעניין?'' שאלתי.
ליאור עדיין היה מרוכז בסרט. ''סבבה.'' אמר בלי להוריד את המבט. לא עבר יותר מדי זמן עד שליאור התחיל לגנוח בקול רם יותר. אני ואסי הסתכלנו עליו וחייכנו.
''די! לא נכון!'' אמרתי והתחלתי לאונן לעצמי בקצב יותר מהיר, לזרז את הגמירה, אך זה היה מאוחר מדי. ליאור התחיל להשפריץ לכל עבר. כשטיפות של שפיך עפו גם עליי התחלתי לצעוק. ''איכס!'' צעקתי. ''אחי, זה הדבר הכי מגעיל שקרה לי בחיים!'' אמרתי. ליאור צחק ואסי הצטרף אליו.
''לך, לך להתקלח, יא ג'יפה. ועוף לי מהמיטה.'' אמר ליאור וצחק. הזיקפה שלי ירדה מהר בגלל הסיטואציה הדוחה והעדפתי להיכנס כמה שיותר מהר למקלחת כדי להוריד ממני את השפיך שלו.

יצאתי מהמקלחת לבוש בוקסר וראיתי את ליאור שוכב מתחת לשמיכה במיטה הזוגית הגדולה, ואת אסי שוכב על המיטה שהפכה עכשיו להיות שלנו, לבדו, עירום.
''אחי, אני לא נכנס איתך למיטה אם אתה לא שם לפחות תחתונים.'' אמרתי.
''אני תמיד ישן עירום. בגלל זה אמרתי לכם עוד כשהזמנו את המלון שאני רוצה את המיטה לבד.'' אמר.
''יאללה, יא בכיין, הפסדת בהתערבות. כנס למיטה וסתום ת'פה.'' אמר ליאור.
''סססאמאש'ך, אתה תשלם על זה...'' אמרתי לליאור בחיוך. ניגשתי למיטה, הרמתי את השמיכה ונכנסתי פנימה. אסי נכנס מיד גם הוא לתוך השמיכה הזוגית וראשו נח על שתי הכריות של המיטה. התחלתי לנסות למשוך כרית אחת בשבילי, אך הוא התנגד. ''אחי, מה?'' שאלתי.
''מה הבעיה?'' אמר אסי, מנסה להסתיר את החיוך.
''תביא כרית.'' אמרתי.
''לא, אחי. לא נוח לי עם כרית אחת.'' אמר.
''אז מה? אז אני אשן בלי כרית בכלל?'' אסי חשב לכמה שניות, ולאחר מכן זז הצידה ופינה לי מקום על הכריות.
''שים ת'ראש'' אמר. הסתכלתי עליו.
''אחי, זה לא יהיה נוח, נו.'' אמרתי.
''זה מה יש. או שאתה ישן ככה, או בלי כרית. מה אתה מעדיף?'' שאל.
''נו, אולי שתקו? אני מנסה לישון!'' אמר ליאור מהמיטה הסמוכה.

בלית ברירה הורדתי את ראשי והנחתי אותו על הכריות, צמוד צמוד לראשו של אסי.הכתפיים שלנו היו צמודות ולשנינו זה לא היה יותר מדי נוח. במשך דקות ארוכות ניסינו למצוא תנוחה מתאימה אך ללא הצלחה.
''אחי, קום, קום רגע, יש לי רעיון.'' אמר אסי.
התרוממתי ואסי פרש את ידו על הכרית. ''זהו, עכשיו שכב.'' נשכבתי בחזרה וראשי נח על ידו הגדולה של אסי. שכבנו על הגב, גופינו צמודים ולמרות הסיטואציה המוזרה, לשנינו היה מאוד נוח.
''אתה בסדר ככה?'' שאל אסי.
''כן, סבבה.'' אמרתי.
''סבבה. לילה טוב, אח שלי.'' אמר. שנינו לא נרדמנו. שמעתי את זה לפי הנשימות של אסי והרגשתי את כפות רגליו שלא הפסיקו לזוז.
''אחי, אתה תמיד ישן בלי תחתונים?'' שאלתי בלחש.
''בדרך כלל, כן.'' אמר. ''אף פעם לא ניסית?''
''האמת שלא חשבתי על זה...''
''זה תענוג, אחי. הוא הכי חופשי ככה.'' אמר.
''ואללה...'' אמרתי.
''תנסה.'' אמר.
''מה?''
''תוריד.'' אמר.
''דווקא כשאני ישן איתך באותה המיטה? נראה לך?''
''איתי, אתה לא מרגיש בנוח אחי?'' שאל. לא הייתה לי תשובה על זה. הבן אדם הוא כמו אח שלי. אין בעולם מישהו שאני סומך עליו יותר מאסי. התרוממתי לישיבה והתחלתי להפשיל את תחתוניי מטה. הייתי כל כך צמוד לאסי כך שהרגשתי כמה פעמים את ידי מתחככת לו בזין, אך כבר לא ייחסתי לזה חשיבות. היינו כל כך צמודים שזה היה בלתי נמנע. הורדתי את תחתוני הבוקסר וזרקתי אותם לכיוון התיק שלי. לאחר מכן חזרתי לשכב על ידו של אסי. ''נו? איך עכשיו?'' שאל. הוא התחיל למשוך בעדינות את השמיכה קדימה ואחורה ולצדדים, כך שהבד העדין ייתחכך לי בזין וייגרה אותו. זה באמת עבד והזין שלי החל להגיב לתחושה הנעימה.

חייכתי בשקט. אסי הסתכל עליי וחייך.

 לפרק הקודם לפרק הבא  
 :דרגו את הפרק