תירוצים D:   המשתמש לא נמצא כרגע באתר
הבלוג של סגווור X=
תירוצים של יאלד בן 10 !
ציון הגולשים: 3     סה"כ מדרגים: 2     סה"כ תגובות: 1
תגיות בפרק: תירוצים
תוכן הפרק [ פורסם ב 08 נובמבר 2007, 13:28 ] חזרה לראשי >>

בס"ד

ידעת טוב מאוד לבוא אליי ולבקש סליייחה , אחרי מה שעשית ,

אני בדרך שלי כבר המשכתי ,ולך לא חיכיתי , לך אליה , הרי אתה אוהב אותה .. עלי אתה כבר לא מיסתכל , ואחרי שאמרת לי שאתה אוהב אותי והכול היה מתוך דחףף .. היתרחקת אבל אחרי ששמעת שיש לי חבר , פיתאום אתה אוהב אותי , והתירוץ הכי טוב שהיה לך זה " אני לא הרבה על המחשב " ,שמעת פעם על טלפפון , ? היה קשה לך לרים טלפון ולדעת מה איתי , או סתם להגיד לי בוואי ניצא ..לא היית עסוק בחברה הכי טובה שלי נכון ?הלכת אליה,  פינקת אותה ,קנית לה ת'דוובי שאני חלמתי עליו ,ולמה ממסיבה 1 מנשיקה 1 מבגידה מסריחה 1 הפכתם ממש לזוג של העולם , אתה לא שווה ת'ייחס שלי ביכלל ..יש לי חבר חגגנו אתמול חוודש והיה לנו מדדהיםםם .. הוא לא אחד מניאק שהולך ובוגד עם כול אחד שרואה ובימיוחד עם החברה הכי טובה שלי !

אני לא האמנתי עלייך .. העיקר ידעת להגיד את כול המילים היאפות האלה .. בסדר עכשיו היא מקבלת את כול המילים האלה , אבל ה"גלגל מיסתובב וזה כואב . " שלה ייקרה מה שקרה לי , ניראה מה יהיה מצבה .. 3/>

וכשאתה תיתגעגע , אל תבוא אליי .. לך אליה היא מחכה לך היא אוהבת אותך היא מפפנקת אותך !כי בטח האהבה שלכם שווה המון ... #  מה מה השקקעתי עלייך את כוול החיים שלי היית האחד שלי ..אבל לא , אתה לא יכול להיות עם מישהי יותר מ 4 חודש אתה חייב לרוץ למישהי אחרת ,חחחחח אבל אתה יודע מה ? אני לא מקנאה .. יש לי חבר בלי עין הרע אנחנו מאושרים ויש בינינו אהבה חזקה & מאוושרת , אז את התירוצים שלך , תישמור לעצמך ! בוא ניראה אם ייקרה לך משו, היא תבוא ותידאג לך כמו שאני דאגתי לך , והבאתי לך , וקניתי לך , היית מאושפז חווודש אני באתי עד אלייך שיעורים וביצפר פיספסתי רק להיות איתך אבל על מה , על בן שלא שווה את זה אפילללוווווווווו .. אני ממך ה=י=ת=ר=ח=ק=ת=י=!

לפרק הבא  
 :דרגו את הפרק
תגובות גולשים [סה"כ 1 תגובות]
מאת: טולה11 12/11/2007 00:01:02
מה שאת כותבת זה אמיתי??? באמת חבר שלך בגד בך?