אבא יקר!  
אבא שלי, היה אדם מדהים , חם ואוהב ובעקבות הגירושים של הוריי והחתונה שלו עם אישה שניה. כל החיים שלי השתנו והוא כבר לא קיים עבורי.
ציון הגולשים: 5     סה"כ מדרגים: 2     סה"כ תגובות: 1
תגיות בפרק: אבא כעס אישה שנייה אכזבה
תוכן הפרק [ פורסם ב 10 פברואר 2008, 21:09 ] חזרה לראשי >>

אבא יקר!

החלטתי לכתוב לך מכתב זה כי יש דברים שאני פשוט לא מסוגלת להגיד לך בפנים. אני מכירה אותך מספיק טוב ויודעת שתדחיק, תסתיר ותראה שהם לא קיימים. תמיד אמרת : "המשפחה שלי מושלמת" ,אבל אני לא מסוגלת לשתוק יותר. נמאס לי לבכות, לרחם על עצמי, להדחיק, לנסות לחשוב שהיה טוב פעם. כי עכשיו לא . הכל שונה מאז שהיא נכנסה לחייך.

אני מאמינה בזה שיש מקום בלב לאהבת ילדים ולאהבת אישה אבל איך יכול להיות שתוך שנה בן אדם משתנה מקצה אחד לקצה שני. מבן אדם חילוני הופך להיות שומר מסורת, משנה את עקרונותיו ולא מוכן לתת לביתו הבכורה תמיכה ואהבה. איפה האבא שנישק, שחיבק, שקנה ושעזר.

איך יכלת ביום ההולדת שלי להגיד לי את זה. איך יכלת להגיד לי "אין לי כסף לקנות לך מתנה, את מבינה נכון?" . מה רצית שאני יגיד שלא. נשברתי מבפנים, בכיתי בלי סוף כאשר אני יודעת שהיא והבת שלה חוזרות כל יום מהקניון עם שקיות של מותגים ועוד מהכסף שלך ושל אימא עוד שהייתם ביחד. החסכונות שהיו שלי ,היא מבזבזת עכשיו. איך יכלתי להבין.  לא ביקשתי הרים וגבעות. אלה מס' בלונים וברכה להראות שאיכפת לך ולא שכחת. אבל אתה החלטת להתעלם ופשוט לשתוק. כאילו כלום לא קרה. כאילו היום הולדת שלי שפעם בשנה ביקשתי ממך להשקיע מס' שקלים עלי. אתה לא ממן אותי ולא את הביזבוזים שלי, לא את הלימודים שלי אז פעם בשנה יכלת להוציא סכום קטן . אני מתביישת בך ובאדם שנהיית.

אני לא מבינה איך איש עם עקרונות, ערכים , מוסר עבודה גבוה, נותן ,אוהב ומחבק השתנה לאדם קר. איך היא שינתה אותך? אתה לא שם לייחס שלה אליי כשאני מגיעה אליך לביקור. לא ראית אותי חצי שנה וזה לא הפריע לך, פשוט עבר לידך . אני לא מבינה איפה אבא שלי? אני לא בטוחה שאני צריכה לקרוא לך כבר כך. אבא זו מילה זהב. זו מילה עם משמעויות רבות ולך לעומת זאת אני לא חושבת שיש כבר משמעות כזאת בשבילי

אין לי מה להגיד יותר, חוץ מאכזבה רבה. אני לא מפסיקה לבכות מרוב כאב. חבל לי לאבד אדם שהיה יקר לליבי אבל אני מעדיפה לעשות זאת מאשר להיפגע בגללך ובגלל המעשים והשקרים שלך.אני מאחלת לך המון הצלחה בנישואים השניים שלך ומצטערת שאני אומרת את זה אבל אדם שמשנה את ערכיו בגלל אדם אחר בסופו של דבר מאבד את עצמו ואת זהותו.

הייתי רוצה לרשום אוהבת , אבל אני לא מסוגלת לא כרגע ולא חושבת שעוד בחיים אם לא תשתנה. אני כל כך כועסת . דע דבר אחד כשהיא תיפגע בך ותראה שלא חיים רק מילדים אני כבר לא אהיה לצידך כי אני לא ייפגע שוב בגללך.

ביי, נ

 

 לפרק הקודם לפרק הבא  
 :דרגו את הפרק
תגובות גולשים [סה"כ 1 תגובות]
מאת: Dark matter 17/02/2008 01:32:36
אולי פספסת משהו, לאנשים יש נטייה לראות את מה שרוצים וככל שהנושא קרוב יותר ללב אנו נוטים להגזים ולראות דברים שאינם שמה לכן ממליץ לך לדבר עם אבא שלך לשאול אותו מה קרה אולי הוא לא חושב שהוא השתנה אלא אתה צריך לשתף אותו במה שעובר עליך הרי הוא לא יכול לקרוא את המחשבות שלך. דברי איתו תראי מה הוא באמת חושב על המצב יכול להיות שהוא בכלל לא מודע.