"כנראה שאת לא מתאימה לקרבי"  
"כנראה שאת לא מתאימה לקרבי" זה היו המילים ואח"כ היו צעקות וצליל הניתוק השתרע ברקע.
ציון הגולשים: 4.8     סה"כ מדרגים: 5     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: קרבי אהבה
תוכן הפרק [ פורסם ב 29 פברואר 2008, 01:31 ] חזרה לראשי >>

הכרנו בדרך הכי הזויה . כן באחד האתרים באינטראנט. הכרנו והחלטנו להיפגש. ניפגשנו ונידלקנו אחד על השני. היה ניצוץ ,שיחות ארוכות , אושר ושלווה. אני הייתי חוזרת חמשושים והוא היה קרבי , קרבי ! הוא הכין אותי בהתחלה רק שתדעי שאני לא תמיד חוזר הביתה. ואני אמרתי אל תדאג אני אתמודד עם זה. קטן עליי. וככה היו 8 חודשיים. 4 חודשיים שהייתי עוד בצבא וזה לא היה משנה כל כך עוד שבת פחות שבת. אני לא אמות מזה, אבל כשהשתחררתי התחיל הגהינום. עבדתי והייתי עסוקה אבל כשאני צריכה לקום ב6 והוא מתקשר באמצע השינה להגיד לי לילה טוב . וככה היו שבועות ובעצם שמתי לב, וואי אני לא רואה אותו, לא מדברת איתו.

הרגשתי בחיסרונו אבל בגלל האהבה אליו החלטתי לדלג על זה. עד שהגיע היום שנמאס לי מקרבי הכי ... הוא התחיל לחזור כל 21,14 וכו'... לשושים. יום שישי הוא היה מגיע הולך לישון וקם ב12 למחרת ואז מחמש היה מתיישב מול הטלווזיה ורואה כדורגל.

קיבלתי סיבוב והחלטתי שזה לא מתאים לי וביקשתי ממנו לוותר על הכדורגל פעם ב..כדי שנצא ובמקום זה הוא ענה לי "ככה אני. את צריכה לקבל אותי כמו שאני. אני עייף אז אני יישן ואני רוצה לראות כדורגל אז זה הכייף שלי וכך יהיה". אחרי כל מילות החיבה הללו הוא עוד הספיק להגיד לי שאני לא בסדר. שאני לא יודעת לקבל אותו כמו שהוא ושהוא לא צריך להתפשר ולוותר. שאני לא יודעת להתנהג במערכת יחסים ושאני צריכה לוותר כי הוא בקרבי . איך הוא אמר "כנראה שאת לא מתאימה לקרבי".

גיליתי אדם אגואיסט שאיכפת לו מעצמו. אדם שלא מוכן לוותר על שעתיים בחודש כדי להיות בחברתי. לא ביקשתי הרים וגבעות אלא רק לצאת ולבלות בחברתו. 

 קרביים יקרים אח"כ אתם מתפלאים למה הג'ובניקים לוקחים לכם את הבנות. אני לא אומרות שכולם מגעילים כמוהו.אבל אני אומרת שאם תקדישו קצת מזמנכם לחברה שלכם אולי היא לא תרגיש בודדה ובחסרוניכם אם תדאגו בזמן החודש שאתם לא נמצאים לדבר איתה טיפה או לשלוח הודעה שהכל בסדר ולספר חוויות .

ומה שאני אלמד זה לא להתעסק עם חיילים. באמת למדתי. שאני צריכה מישהו בוגר יותר.

אז קרבי חמוד, תעשה חיים ותחזור לחיים המשעממים שהיו לך לפניי. עכשיו יש לך את כל שישי לישון וכל שבת לראות כדורגל. אני רוצה לראות את הבחורה הבאה שתחכה לך בבית עם תכונות כאלה.

 

 

 לפרק הקודם לפרק הבא  
 :דרגו את הפרק