לא מבינה ...  
שברת לי את הלב...
ציון הגולשים: 5     סה"כ מדרגים: 1     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: אהבה
תוכן הפרק [ פורסם ב 05 ספטמבר 2008, 13:04 ] חזרה לראשי >>

הכרנו דרך חברה שלי ששירתה איתו באותו גדוד. הוא היה לוחם והיה הייתה במפקדה.

בדיוק אחרי שניפרדתי מהחבר ,היא אמרה לי יש לי מישהו מדהים להכיר לך. אתם באותה מדרגה. הוא מצחיק, נראה טוב -אתם בדיוק מתאימים. אמרתי אחלה נלך על זה. יותר אכזבה ממה שהייתה לי מהפרידה שהייתה לא יכול להיות, אמרתי יאללה בואי ננסה.

התחלנו לדבר בטלפון ואחרי שבועיים הוא חזר הביתה וניפגשנו. הפגישה התחילה בצורה מוזרה ושניינו היינו מאוד מתוחים אבל הפגישה זרמה טוב וחזרתי הביתה מרוצה. ואמרתי וואי הכרתי את אחד האנשים. הוא נראה טוב, מצחיק, יש לו חיוך מדהים, מחונך וחכם. אוו סוף סוף נפלתי על משו טוב ואני לא צריכה לדאוג. התחלנו כמו כל קשר הייתה את ההתרגשות, את האהבה, היו קשיים אבל התחיל בצורה זורמת ונראה כקשר ארוך טווח. אבל משום מה גילינו שאנחנו הפכים מושלמים ומנוגדים בכל התחומים שיש. אם זה בדרך חשיבה,בניהול החיים שלנו, ברצונות, בחלומות, פשוט אנשים שלא נועדו להיות יחד.

הקשר החזיק 4 חודשיים, עם 3 פרידות באמצע. עד שהגיעה ההפסקה הארוכה. עוד פעם נפלתי על קרבי שלא יודע מה הוא רוצה מהחיים שלו. המילים שלו היו: " אני לא יכול להעניק לך את האהבה שמגיעה לך, עוברת עלי תקופה קשה, אני לא יכול להיות איתך" נשמע כמו תרוצים. אולי אני לא מבינה אותו כי לא הייתי בקרבי ולא חוויתי את הקושי הזה . אבל כשבחורה אומרת לך אני אהיה לצידך בתקופה הקשה הזו ונעבור אותה יחד, כמה תמימה יכלתי להיות. כמה טיפשה.  הוא שבר לי את הלב ואני לא מבינה במה טעיתי!!!  הייתה לי את התקופה הכי מדהימה איתו ולפני שבוע הוא התקשר ואמר שהוא מתגעגע ושהייתי חשובה לו אבל הוא שוב לא יכול להיות איתי.

הבנתי את הרמז שהוא רוצה שאני אחכה לו ושזה נחמד שהוא יודע שהכל בסדר איתי ושאני שם.

שברת לי את הלב ולקחת את כל מה שהאמנתי שיש לנו והיה לנו. אבל לחכות אני לא אחכה ולהיות שם בשבילך גם לא. ולהגיד לי שניפגשנו בזמן לא טוב זו בריחה. זו בריחה מהמציאות וממי שאתה. אני לא בטוחה שהייתי מחזירה את הגלגל אחורה למרות שיש בליבי איזה שבב של ניצוץ שנחזור אבל אני מקווה שהוא ייעלם ואני אמצא בחור עם ראש על הכתפיים ויציב שיודע מה הוא רוצה מעצמו.

תודה לך על קשר מדהים וחוויות שאני לא אשכח שהיית שם. מאחלת לך בהצלחה בהמון אהבה ומקווה שיום אחד תהייה שלם עם עצמך ולא תחזור על דפוס ההתנהגות הלא יציב שלך.

נשיקותת....

 

 לפרק הקודם לפרק הבא  
 :דרגו את הפרק