קנאה בלי פואנטה  
אהבה, קנאה, בנות,
ציון הגולשים: 5     סה"כ מדרגים: 1     סה"כ תגובות: 1
תגיות בפרק: קנאה אהבה בנות
תוכן הפרק [ פורסם ב 23 אוקטובר 2008, 03:30 ] חזרה לראשי >>

למה אנחנו בעצם מקנאות!? חווינו, הרגשנו, זה היה בידיים שלנו אבל בכל זאת אנחנו נמצא את כל התירוצים האפשריים כדי להגיד היא לא בשבילו.

אני מסתכלת על התמונות שלהם יחד וחושבת אם היינו חוזרים והיה לנו טוב. האם באמת האהבה הייתה מחזיקה מעמד וכל מה שהפיל אותה לא יחזור שוב? האם המשפחות ייקבלו את האמת המרה על חזרתנו ונחייה שוב באושר ואושר.

ויש לי תשובה חד משמעית לא! כשהיינו ביחד לא היה לנו טוב וזה לא יישתנה ואין דבר שישנה את זה. אנחנו לא מתאימים לקשר הזה ביחד אז לפחות שנהייה מאושרים בזרועות חבוקות של אחרים!

אז למה אני עדיין מסתכלת על התמונות ואומרת לעצמי וואי "איזה מכוערת" , הוא החליף אותי בשביל זאתי , איכססס איזה ירידה ברמה ובטעם. למה זה כל כך מפריע לי. ואני בטוחה שיש עוד בנות בעולם שלפעמים משתגעות מזה. אז מה הפואנטה פה? למה הקנאה הורגת לדעת שיש לו מישהי פתאום ואני בדיוק סיימתי את הקשר שלי. למה איכפת לי שהוא איתה ולא איתי?

 

ולבסוף, אקסיות זה דבר בעייתי ללא פיתרון! וקנאה יכולה להרוג בלי לחשוב על התוצאות האמיתיות ולחשוב שיש איזה מישו טוב שייעשה אותי מאושרת בסוף!

 לפרק הקודם
 :דרגו את הפרק
תגובות גולשים [סה"כ 1 תגובות]
מאת: Frost 23/10/2008 18:48:05
את יודעת, זאת אחת מהשאלות שכולם מתחבטים בהם, יחד עם "מה משמעות החיים אם הכול נקבע מראש" ו"מי המטומטם שהמציא את האלגברה".