הוא הגיע...  
כנראה שאהבה מגיעה אם לא מחפשים אותה, אחרי כל כך הרבה חיפושים ובנים דפוקים ולא מתאימים שנפלתי עליהם. כנראה לאלוהים הייתה הפתעה קטנה בשבילי. אני מודה לו גם אם זה לזמן קצר...או יותר :)
ציון הגולשים: 3     סה"כ מדרגים: 3     סה"כ תגובות: 0
תגיות בפרק: אהבה
תוכן הפרק [ פורסם ב 30 יוני 2007, 14:32 ] חזרה לראשי >>

התעוררתי בבוקר עם חיוך על הפנים!

צחצחתי שיניים, שטפתי פנים, שתיתי נס והלכתי לשבת על המחשב לבדוק הודעות באתרי ההיכרויות הרבים שאני נמצאת בהם. לפני שבוע הייתי מכורה לאתרים האלה, אולי הוא יבוא, אולי אני אכיר מישהו נורמלי, מחבק, מנשק,אוהב, קונה,איכפתי וכנראה שזה הגיע יותר מהר שחשבתי.

אני מחוברת בכל כך הרבה אתרי היכרויות שזה לא אופייני לבן אדם רגיל. חשבתי אולי שם אני אכיר אותו וגם זה הוסיף לי לאגו שאמרו לי שאני יפה וכל השטויות שבנים נוהגים להגיד לבנות כדי לקבל מספר טלפון עם 10 ספרות.

הכרתי אותו באתר הכי לא צפוי. הוא נכנס אלי לפרופיל ונראה נחמד. כשהוא שלח לי תמונה מעודכנת אמרתי וואי אין מצב אבל מצד שני דיברנו יומיים במסנג'ר ואמרתי וואי הוא בן אדם מדהים אני מחפשת אחד כזה! האם לפספס בגלל מראה? האם זה שווה את זה? הרי רובינו מחפשים אופי אבל גם היופי חשוב!! אז החלטתי לפגוש אותו והייתה פגישה נחמדה. אחרי הפגישה המיוחלת לא ראיתי אותו שבוע ואתמול שנפגשנו  לא יכלתי להפסיק לחבק אותו! הוא בן אדם מדהים ומסתבר שנראה גם טוב אחרי הכל! וסתם היום שנכנסתי לכל האתרים הרגשתי מוזר, כאילו אין לי מה לחפש פה! מה אני עושה! לא הרגשתי בוגדת או משהו כי אנחנו לא מוגדרים עדיין, אבל הרגשתי אויי אין לי מה לחפש פה יותר!

אז הגעתי למסקנה הכי חשובה שאתה הכי לא מצפה לזה, זה קורה! חברה שלי אמרה לפני כמה חודשיים-  תפסיקי לחפש! וכך היה, הייתי איזה חודשיים לבד בלי אף אחד

 והוא הגיע  וכבש אותי פשוט!

אז תפסיקו לחפש ומבטיחה זה יבוא לבד... שיהיה בהצלחה לכולנו בחיפוש האהבה!

 

 לפרק הקודם לפרק הבא  
 :דרגו את הפרק